УНА-УНСО вітає друга Тополю з Днем народження!

УНА-УНСО вітає друга Тополю з Днем народження!

пятница, 18 марта 2016, 10:00

Одним з найвищих вимірів людського життя є служіння Батьківщині. Є люди, для яких оборона країни та боротьба за справедливість, стали сенсом буття. Ці люди – Солдати, без страху та сумнівів.

Міцна рука, гаряче серце та безмежний патріотизм зробили, багато років тому, нашого побратима Ігоря Мазура «Тополю» борцем із силами зла. Були війни за волю Грузії та Чеченської республіки. Були перемоги та поразки. Але ніколи, молодий тоді, «Тополя» не проявляв слабкості духу. Він завжди був на передовій. Сумління та честь стали основними мотивами становлення справжнього військового, щирого патріота та переконаного націоналіста.

І сьогодні Ігор знаходиться на передовій в зоні АТО на Донбасі у складі 131-го ОРБ ЗСУ - Батальйону УНСО. Вже давно «Тополя» не тільки солдат. Він – командир, наставник та вірний товариш для молодих бійців, з якими завжди готовий ділитися життєвим та бойовим досвідом.

Тож нехай, друже Ігоре, тобі завжди все вдається! Від щирого серця бажаємо тобі міцного козацького здоров`я та нових перемог! Злагоди і миру твоїй чудовій родині! Щастя тобі, брате «Тополя», у день твого народження та на довгі-довгі роки твого буремного та плідного життя. Нехай береже тебе Господь у твоїй боротьбі за волю України!!!

Твої друзі та побратими з УНА-УНСО