Київські унсовці провели урок у Міжрегіональному Вищому Професійному Училищі

Київські унсовці провели урок у Міжрегіональному Вищому Професійному Училищі

среда, 8 декабря 2021, 23:15

У п’ятницю 3 грудня, представники Київської крайової команди УНСО взяли участь у проведенні уроку військово-патріотичного виховання в Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту і будівельної техніки. Захід проводився з нагоди відзначення 30 річниці Збройних Сил України.

Хвилиною мовчання вшановані воїни-герої, які віддали життя за Батьківщину, серед них є і вихованці цього училища.

Після вступного слова керівництва закладу, викладач ДПЮ розповів історичні відомості про формування збройних сил України, їх поточний стан і закликав молодь долучатися до лав захисників України.

«Українське воїнство – це не просто ті люди, які служать в армії. А всі ті мужні хлопці і дівчата, нащадки воїнів руських дружин, не знищених ордою, нащадки козацтва, не знищені поляками, турками і москалями, нащадки гайдамаків і опришків, нащадки воїнів армії українських республік початку минулого століття, нащадки воїнів УПА і воїни, які захистять Україну в сьогоденні. Адже армія – це сукупність інструментів, які слугують воїнам захисникам для боротьби.» - додали УНСОвці.

Також, молодь під час уроку була ознайомлена з різним озброєнням, засобами захисту і екіпірування, яке застосовується в Російсько-Українській війні. Особливий наголос зроблено на техніці безпеки і правильному поводжені при знаходженні небезпечних предметів.

Дякуємо колективу МВПУ за запрошення і теплий прийом.

УНА-УНСО висловлює подяку Шешацькому Сергію Михайловичу, викладачу допризовної підготовки юнаків, який в дусі патріотизму виховує своїх учнів.

Інфоцентр УНСО