Російсько-грузинська війна: річниця агресії

Російсько-грузинська війна: річниця агресії

Friday, 7 August 2015, 10:00

Через сім років після вторгнення Росії на суверенну територію Грузії та її військової агресії проти незалежної держави в ніч з 7 на 8 серпня 2008 року,  кремлівська окупаційна політика продовжує свій наступ на Сході України.

7-8 серпня 2015 року в  м. Києві, за ініціативи Альянсу Балто-Чорноморських Націй плануються заходи  спрямовані проти  віроломної окупаційної політики Кремля. А саме:

У п’ятницю, 7 серпня 2015 року о 14:00 біля посольства Росії (Повітрофлотський проспект, 27) відбудеться акція протесту  проти загарбницької  політики Росії з метою привернення уваги громадськості та на підтримку братнього грузинського народу.

За участі: співзасновниці Альянсу Балто-Чорноморських Націй Тамари Шавладзе, полковника УНСО Валерія Бобровича та активістів Київського обласного осередку УНСО, Ахмета Аліхаджиєва (спільнота Україно-Чеченської дружби), представників  Конгресу Українських Націоналістів, Правого Сектору та інших.

У суботу, 8 серпня 2015 року 0 19:00 на Майдані Незалежності відбудеться захід  «Спільний ворог – спільна перемога».

У програмі: молебень за воїнів Грузії та України, виступи громадсько-політичних діячів та відомої співачки Майдану Руслани Лоцман; перегляд відеоматеріалів про вторгнення російських окупантів в  Грузію,  спогади та звернення теперішніх  бійців АТО, які брали участь у російсько-грузинській війні; флешмоб зі свічками, присвячений пам’яті всіх полеглих в боротьбі  за свободу, суверенність  та цілісність Грузії та України.

Серед учасників співзасновниця Альянсу Балто-Чорноморських Націй Тамара Шавладзе, Голова Кримської організації Конгресу Українських Націоналістів Василь Овчарук, полковник УНСО Валерій Бобрович, Ахмет Аліхаджиєв (спільнота Україно-Чеченської дружби), Георгій Саралідзе (боєць батальйону «Азов»), Шаранський Андрій (представник Правого Сектору) та інші.

Організатори: Альянс Балто-Чорноморських Націй, Конгрес Українських Націоналістів, Українська Націоналістична Самооборона УНСО, Правий Сектор.

Акредитація для ЗМІ: 098-959-98-53

Інформаційний центр УНСО