МАРШ ПАМ'ЯТІ САШКА БІЛОГО

МАРШ ПАМ'ЯТІ САШКА БІЛОГО

25 марта - 19:00
Одеса

"ВУЛИЧНИЙ ФРОНТ" організовує марш пам'яті Сашка Білого. Запрошуємо одеситів та гостей міста 25 березня о 19:00 приєднатися до вшанування пам'яті Героя. Збір біля пам'ятника Т.Г.Шевченку. 

Видатний український націоналіст, учасник революційних подій 2013-2014 років, керівник УНА-УНСО та координатор Правого Сектору у Західній Україні - Олександр Іванович Музичко, більш відомомий, як Сашко Білий, заслужив шану і повагу не тільки на своїй Батьківщині, а й далеко за її межами: під його керівництвом бойовий загін УНСО "Вікінг" брав участь у збройній боротьбі за незалежність Ічкерії під час Першої Чеченської війни; Олександр Музичко був особистим охоронцем генерала Джохара Дудаєва, і нагороджений одним з найбільш почесних чеченських орденів «Герой Нації». Він і досі, навіть після своє смерті, залишається нічним жахіттям для російських імперіалістів, проти яких так чи інакше він воював значну частину свого життя. 

Загинув Олександр Музичко в ніч з 24 на 25 березня 2014 року в рідній для нього Рівненській області від куль мусорських щурів. Для його вбивства було послано цілий загін спецпризначенців. Влада боялася його, бо чудово усвідомлювала, що вмілий талановитий воїн з колосальним військовим досвідом та при цьому справжній націоналіст, якого не вийде купити, як багатьох інших, являє собою серйозну загрозу їх планам щодо обкрадання та продажу України. Свою смерть Сашко Білий зустрів, як і личить воїну, зі зброєю в руках. 

Вічна Слава Герою двох нескорених країн! 
Помста ще буде. 

Посилання на спільноту маршу:  (https://vk.com/event142152188)

 


 

Іфноцентр УНСО