Приветствие с фронта

Приветствие с фронта

четверг, 18 сентября 2014

Більшість особового складу куреня перебуває зараз на бойових позиціях. Тут немає телефонного зв’язку, і хлопці лише зрідка можуть зателефонувати додому, аби заспокоїти рідних та близьких, хоч в двох словах сказати, що все гаразд, просто почути голос жінки, батьків, дітей.

Звичайно, ви там вдома місця собі часом не знаходите від хвилювання. Але просимо: наскільки це можливо, не хвилюйтесь. В курені все добре. Хлопці тепло вдягнуті, мають просте, але гаряче харчування, питну воду, відносно влаштований, враховуючи польові умови, побут. З часом налагодиться і більш-менш регулярний зв’язок з родинами. Поки що зрозумійте й потерпіть. Чим менше ми виходимо в телефонний ефір, тим безпечніші наші позиції в плані ворожого артобстрілу та інших неприємних речей.

Вірте в наших патріотів, в них все буде гаразд. Чим більше вони відчувають вашу любов і віру, знають, що вдома все добре, що тил надійно захищений – тим легше їм переносити всі незгоди: холод, втому, небезпечні ситуації, сум за рідними й друзями.

Попереду багато важкої праці, і поки що курінь справляється з нею, як годиться.

Кілька фото стрільців, просто як вони є сьогодні. Без прикрас і пафосу.

Фото матеріали: 
Відео матеріали: 
Embedded thumbnail for Приветствие с фронта