Ігор Мазур: «Воюй Яценюк в Чечні, то підкорявся б він Сашку Білому»

Ігор Мазур: «Воюй Яценюк в Чечні, то підкорявся б він Сашку Білому»

вторник, 22 сентября 2015, 14:00
 Ігор Мазур, член УНА-УНСО, який воював добровольцем в Чечні, вважає безглуздими звинувачення російських спецслужб відомих українських політиків у тому, що вони брали участь у чеченській війні. Про це він заявив на брифінгу в Одеському Кризовому Медіа центрі.
 
- Особливо смішно те, що розповідають, як там воювали Яценюки і Ярош, - говорить Ігор Мазур. - Ще б Тимошенко до нас медсестрою записали. Виходить, що вони були в моєму підрозділі і підпорядковувалися Сашку Білому. Ви можете собі це уявити?

Він додав, що Станіслав Клих і Микола Карпюк, члени УНА-УНСО, захоплені спецслужбами Росії, і на свідчення яких ті посилаються, не воювали в Чечні. Немає жодних документальних підтверджень цього.

Тим більше, за словами бойового командира, що Яценюк не особливо схожий на бійця-патріота. Швидше він непоказний сірий чиновник з умінням кабінетних інтриг, зацікавлений в кар'єрі і особистому збагаченні.

Назвав брехнею Росії і звинувачення українських добровольців в Чечні в тортурах полонених російських солдатів.

- Так, одного разу я дав стусана полоненому російському підполковнику, щоб він допоміг своїм же полоненим солдатам розвантажувати снаряди, - розповів Ігор Мазур. - Я запитав його, чому він стоїть осторонь, коли інші працюють. Він відповів, що офіцер. Ось і довелося йому пояснити, що він такий же військовополонений, як і його солдати. Це була найстрашніше катування, що я пригадаю.