Команда з Львівщини проходить тренування у навчальному центрі УНСО

Команда з Львівщини проходить тренування у навчальному центрі УНСО

среда, 22 июля 2015, 10:45

фото Навчального центру УНСОДнями до навчального центру УНСО прибули нові активісти крайової команди з Львівщини для проходження десятиденного вишколу.

Навчальний центр УНСО ім.Є.Коновальця, що на Вінничині, займається професійною військовою підготовкою не лише добровольців для оборони державних кордонів, але й постійно проводить короткотривалі інтенсивні вишколи молодих бійців, які будуть здатні забезпечувати надійний тиловий захист.

Цього разу для практичних та теоритичних занять приїхали активісти крайової команди УНСО з Львівщини. Упродовж десяти днів новобранців готуватимуть кращі викладачі навчального центру. Також стрільці на час перебування зможуть поспілкуватись та перейняти практичний досвід у добровольців, котрі невдовзі відправляться на Схід.

фото Навчального центру УНСОЯкщо ви бажаєте долучитись до однієї з крайових команд УНСО за місцем проживання, в тому числі і до місцевих резервних батальйонів територіальної оборони (які формуються на базі крайових команд УНСО),  контакти керівників осередків можна переглянути на нашому сайті в розділі "Регіональні осередки".

А до лав добровольчого батальйону УНСО, з обов'язковим проходженням фахового вишколу у навчальному центрі УНСО ім. Є. Коновальця, можна записатись за телефонами 063 893 85 67 або 066 173 05 14. Детальніше умови вступу до добровольчого батальйону УНСО, бійці якого вже майже рік з успіхом виконують бойові  завдання на сході країни, та відповіді на розповсюджені питання щодо служби у лавах підрозділів УНСО можна переглянути у розділі Батальйон.

Більше актуальних новин з навчального центру УНСО можна переглянути на нашому сайті у розділі Новини. 

Інформаційний центр УНСО