Обшуки у керівництва УНА-УНСО Волині

Обшуки у керівництва УНА-УНСО Волині

суббота, 13 ноября 2021, 22:30

12 листопада близько 6:45 співробітники МВС провели обшук на виявлення зброї в помешканні заступника керівника УНА-УНСО Волині, друг Орел. Обшук проводився згідно рушення суду. Що саме слугувало підставою для такого рішення суду – не відомо. Обшук проходив у спокійних умовах, але співробітники МВС відмовились будь-що коментувати. Під час обшуку нічого незаконного виявлено не було.

    Особливе занепокоєння у  заступника керівника УНА-УНСО Волині викликає той факт, що за декілька днів до обшуку на його мобільний телефон було відпроавлено масу повідомлень з невідомих номерів, з закликами та проханням купівлі незаконних товарів, а саме наркотиків та зброї. Заступник керівника УНА-УНСО Волині вбачає в цій ситуації провокативні дії з дискредитації та підривом авторитету організації УНА-УНСО Волині та його особисто.

  Крайова команда УНСО Волині рішуче заявляє, що не бере участі в будь-яких незаконних діях. Наша організація засуджує будь-яку діяльність, яка пов’язана з розповсюдженням незаконних товарів. Також наша організація відома тим, що активно веде боротьбу проти незаконних товарів, а саме - наркотиків. Ми заявляємо, що будемо вести активну боротьбу в цій інформаційній війні і не дозволимо заплямувати нашу репутацію. Перемога буде за нами!