У Сумах попрощались з УНСОвцем Юрієм Татарчуком

У Сумах попрощались з УНСОвцем Юрієм Татарчуком

понедельник, 29 августа 2016, 11:45

Із 42-річним військовослужбовцем Юрієм Татарчуком попрощалися у Сумах. УНСОвець, боєць 54-ї механізованої бригади з позивним "Кум" загинув 29 червня під час виконання службового обов’язку поблизу Логвинового на Донеччині. 

До ЗСУ  чоловіка, медика за освітою, мобілізували торік у серпні. У 54-й бригаді був заступником командира бойової машини. Підрозділ молодшого сержанта Татарчука прикрив коридор, яким проходили військові, коли їх накрив  ворожий снаряд.

Тіло бійця було настільки понівеченим, що лише за місяць його ідентифікували.  Попрощатися з бійцем прийшли його рідні, колеги з кардіологічного відділення місцевої  лікарні та побратими.  У Юрія Татарчука  залишилися дружина, два сини, один з яких випускник Сумського  кадетського корпусу. Поховали бійця на Алеї Слави на центральному кладовищі.

Микола Сурженко, друг загиблого Юрія Татарчука, згадує: "Юра був творчою людиною, писав пісні, виконував їх під гітару, був вільний митець… У нього залишилися діти, можливо, він не віддав їм ту турботу батьківську. Але він компенсував це, пішовши на фронт і поклавши життя на алтар миру в домі своїх дітей".  

"Він був патріотом своєї країни. Людина дійсно любила Україну, сам пішов на війну і до війни він був членом УНА-УНСО. Брав участь у багатьох акціях, які проходили тоді", – розповів бойовий  побратим загиблого Олександр Петренко.

Інформаційний центр УНСО