УНА-УНСО вимагає справедливого вироку щодо розвідника 81-ї бригади Андрія Сарвіри "Санчеса"

УНА-УНСО вимагає справедливого вироку щодо розвідника 81-ї бригади Андрія Сарвіри "Санчеса"

пятница, 25 декабря 2015, 12:45

23 грудня .2015 року в Апеляційному суді Вінницької області мав відбутись судовий розгляд справи за апеляцією на вирок Вінницького міського суду, яким засуджено розвідника 81-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ Андрія Сарвіру «Санчеса».

На 11-ту годину судова зала була заповнена активістами УНА-УНСО Вінниччини, Вінницького Майдану, групою підтримки бойових побратимів «Санчеса», учасниками АТО, а також небайдужими вінниччанами і представниками ЗМІ.

Однак суд не відбувся, так як в черговий раз потерпілий по справі Сергій Семенчук виніс клопотання перед судом про перенесення розгляду справи в зв'язку з хворобою. Однак адвокати «Санчеса» подали до суду відомості про те, що ними виявлено факт того, що Семенчук, перебуваючи на стаціонарному лікуванні, під час перевірки адвокатами та громадськими активістами - був відсутній в мед закладі, а отже очевидно стан його здоров'я такий, що дозволяє йому знаходитись не в лікарняному ліжку, а отже, враховуючи не перший випадок його неявки до суду – сторона захисту «Санчеса» ставить під сумнів поважність причин перенесення судових слухань, та наполягає на тому, що «Санчес» взагалі знаходиться в СІЗО незаконно, так як вирок суду не набрав сили, строк тримання під вартою закінчився, а питання його продовження судом не розглядалось.

Присутні виказали своє обурення тим, що в них складається враження про свідоме затягування розгляду справи, так як в когось може бути хибна думка, що таким чином можливо погасити увагу громадськості до даної справи. Це не так! УНА-УНСО Вінниччини заявляє, що увага до справи героя-добровольця АТО розвідника 81-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ Андрія Сарвіри «Санчеса» знаходиться в Організації на особливому контролі.

Ми стоїмо на тому, що ЗАКОН – ОДИН ДЛЯ ВСІХ! І вимагаємо справедливого вироку!

Наступне судове засідання по справі перенесено на 11-ту годину 06.01.2016 р. (3-й поверх Апеляційного суду Вінницької області, вул..Соборна, 6). ПРИЙДИ І ПІДТРИМАЙ СПРАВЕДЛИВІСТЬ!

Інформаційний центр УНСО