УНСОвці Червонограду взяли уасть у концерті до Дня Збройних Сил України в Радехові

УНСОвці Червонограду взяли уасть у концерті до Дня Збройних Сил України в Радехові

четверг, 8 декабря 2016, 18:45

 Крайова команда УНСО Червонограду взяла участь у сваятковому гала-концерті, присвяченому Дню Збройних сил України, що відбувся у м. Радехів Львівської області.

4 Грудня у м. Радехів відбувся святковий гала-концерт за участю переможців фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги" та творчих колективів Радехівської районної школи мистецтв присвячений Дню Збройних сил України. 

 На запрошення ДУК Правий Сектор у залі перед входом у концертний зал відбувався цілий ряд цікавих подій, у яких були задіяні УНСОвці з Червонограду, а також Станиця ПЛАСТ Радехівщини.  

Перед входом у концертний зал кожен охочий міг оглянути зразки зброї, та сучасного екіпірування бійців які були виставлені УНСО спільно з ДУК, а також долучитись до плетіння маскувальної сітки, та збору коштів на потреби бійців, які зараз на передовій захищають нашу Україну від московського агресора на сході України. 

Пластуни у свою чергу організували Дерево жителів Радехівщини. На меті такої акції було показати, що жителі Радехівщини - одна громада. Також Пластуни активно долучились до плетіння маскувальної сітки. 
 "Ми завжди намагаємось долучитись до подібних акцій, цього разу на запрошення ДУК ПС ми прибули до Радехова, де були задіяні у роботу, яка нам подобається, і до того ж, приносить користь для інших" - резюмували УНСОвці Червоноградської команди.
 

Інфоцентр УНСО