Валерій Бобрович провів робочі зустрічі у Київській області

Валерій Бобрович провів робочі зустрічі у Київській області

вторник, 11 октября 2016, 12:15

У п'ятницю, 7-го жовтня, відбулась давно запланована поїздка райцентрами Київської області в.о.Головного командира УНСО Валерія Бобровича, організована активістами Київського обласного осередку УНСО.

Основну увагу під час зустрічей у містечках Київщини було приділено спілкуванню з молоддю та місцевими громадськими активістами. Говорили про Україну, її минуле і майбутнє, непересічні місце та роль УНСО в розбудові та захисті територіальної цілісності сучасної незалежної України, про звитяги відомих УНСОвців та героїчні подвиги наших бійців на сході під час нинішньої війни. В усіх відвіданих містах було досягнуто попередніх домовленостей щодо заснування та організації діяльності нових команд УНСО.

Не обійшлось, певна річ, і без презентації  легендарної для бувалих УНСОвців книжки "Щоденник сотника Устима". Зокрема, цьому була присвячена зустіріч за школярами та дорослими місцевими жителями у Борівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Книга «Як козаки Кавказ воювали. Щоденник сотника Устима» - справжня хроніка війни для тих, хто розуміє, що боротьба за власну свободу не закінчується ніколи. У дев’яностих роках минулого сторіччя саме автор книги Валерій Бобрович, тоді більше відомий як сотник Устим (нині - полковник), очолював загін славнозвісних українських добровольців з УНСО, які воювали за територіальну цілісність Грузії. За проявлену відвагу, мужність та героїзм при захисті цілісності Грузії був нагороджений державною нагородою Грузинської Республіки Орденом Вахтанга Горгасала ІІІ ступеня. Останнім часом очолював Головний штаб УНСО, а нині виконує обов'язки Головного командира УНСО.

Інформаційний центр УНСО