Захисти мову – захисти державу!

Захисти мову – захисти державу!

вторник, 23 апреля 2019, 23:30

Мова – це наша зброя і нам варто нею користатися.

Результати виборів президента поставили нашу державу перед серйозними викликами. Російський реванш готовий бульдоЗЕром пройтися по надбаннях Революції Гідності й по нашому зовнішньополітичному курсу.

На нас чекає вирішальний бій за закон про мову.

Реваншисти робитимуть все, щоб не допустити його прийняття. 
Тому 25 квітня запрошуємо всі державницькі сили, для яких українська мова це – цінність, а не засіб політичного піару, на віче до Верховної Ради. 
Приходимо під парламент о 8:30 і не йдемо доти, доки закон не приймуть.

Разом – і до кінця!
Захисти мову – захисти державу!

Долучайтесь : Акція на підтримку закону Про державну мову 5670-д

Законопроект 5670-д покликаний захистити права українських громадян на отримання інформації та послуг державною мовою, наповнити державний статус української мови реальним змістом та підтримати українську мову як один з найважливіших чинників української ідентичності, національної безпеки та державної єдності.

Чому необхідно ухвалити законопроект №5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної” http://language-policy.info/2019/02/chomu-neobhidno-uhvalyty-zakonoproekt-5670-d-pro-zabezpechennya-funktsionuvannya-ukrajinskoji-movy-yak-derzhavnoji-2/

Митці, літератори, видавці, музиканти, волонтери, військові, державні та церковні діячі звернулись до народних депутатів з вимогою ухвалити історичне рішення – закон про державну мову (відео) https://www.youtube.com/watch?v=l8r8L9A5S_Q&list=PLCQHzor77ZoPvCFOOSJ1Re1Kid4lOXBZI

Громадська ініціатива "Захисти Україну"