Звернення Вінницької УНА-УНСО до студентів Вінницького національного аграрного університету

Звернення Вінницької УНА-УНСО до студентів Вінницького національного аграрного університету

суббота, 17 марта 2018, 20:00

УНА-УНСО закликає вінницьких студентів не підтримувати колаборантів

В гібридній війні, яку веде Москва проти України, давно визначились лінії зіткнення – зовнішня та внутрішня.

УНСОвці - як завжди на передньому краї: в складі ЗСУ б’ють ворога на Донбасі, захищають Батьківщину й на нібито підконтрольній території.

Там - смертельний вогонь градів і кулеметів, тут – пекельне полум’я корупції, рекетирства та зради. Там - регулярні російські війська вбивають наших хлопців, під прикриттям місцевих бандитів.

Тут – розперезались зрадники й агенти Кремля. До краю озлоблені, агресивні, рішучі. Силкуються підірвати підвалини нашої державності. Перелицьовані біси скрізь: у вищих ешелонах влади, війську, спецслужбах, бізнесі, медицині, освіті і т.д. Їх не одразу розпізнаєш! Вбрані у псевдопатріотичні шати репетують: «Україна понад усе!». А насправді - п’ята колона й московська агентура, яка здійснює теракти у вигляді підпалів, вибухів, корупції, рекету, дискредитації та знищенням чесних українців...

Вчора, звертаючись до військових, відома Надія Савченко заявила, що понад 90% населення хотіла б фізично знищити нинішню владу, а військових закликала-запевнила, що нібито військовий переворот – найбільш очікувана й бажана в народі подія.

Так, більшість патріотичних сил, в тому числі й «УНА-УНСО» хочуть змінити цю владу, нездатну забезпечити український прорив в організації влади, економіці, гуманітарній та військовій сферах і нарешті подолати нашого історичного ворога на рідній землі. Ми ведемо боротьбу за те, щоб назавжди зламати становий хребет нинішній ще радянській корупційно-бюрократичній системі та знищити олігархію як клас. Але в умовах війни знищувати навіть ненависну, але законно обрану владу мінометами та гранатами – злочин.

Звичайно, зараз мало хто вірить емоційно-художнім звинуваченням Генерального прокурора Юрія Луценка, який головним чином воює з ворогами правлячого режиму. Проте, розмови про військовий переворот змушують поглянути навіть на «запланований» обвал купола Верховної Ради та добиванням вцілілих і поранених народних обранців експансивними депутатками з граничною серйозністю. Бо й Василь Рубан завозив зброю не для дитячих забав. А опоблок підняв тисячі військових пенсіонерів на нібито й правильні протести, але з дуже підозрілим прокремлівським душком. Вголос ці люди говорили про підвищення пенсій. Потім святкували день Красной армії 23 февраля. Пили за «Родину и Армию» (совєцкі), бахвалились совєцкім патріотизмом. Ці ексзахисники країни (незрозуміло - СССР чи України) постійно «базарять» в тісному колі про хунту, нібито громадянську війну в країні, що «нєзалєжность провалилась і час іти к нашей защітє і опорє - братьям россіянам, скрєпами воссоздавать славянскоє єдинство». Ні для кого ж не секрет, що серед колишніх кегебістів, особістів, різних «краснознамьйонних» генералів та полковників чимала кільність осіб, які люто ненавидять Україну.

Те, що всі ці події – окремі відомі нам ланки в кремлівському плані захоплення нашої Батьківщини, ні в кого не викликає сумнівів.

Країна перебуває в дуже дивному, двозначному становищі. Ніяк не вдається добитися єдності нації. От і зараз влада не має волі до ефективного спротиву ворогові. А рішучий Путін нав’язав нам свого кума Віктора Медведчука в якості особистого представника і резидента власного режиму. Прикриваючись місією по звільненню полонених, «князь темряви» насправді веде відверту антиукраїнську діяльність. Створення опоблоку задля реваншу проросійських сил, гуртування незадоволених євроінтеграцією та діловими зв’язками з США серед різних верств населення – ось далеко не повний перелік його завдань.

На жаль, Вінниччина, колишня столиця УНР, також має своїх плотницьких та захарченок, яким вже здалось, що тут не територія незалежної держави, а свободний от Європ лугандон.

Саме тому хочеться запитати Вас, шановні земляки: «Невже не знаєте, що Ваш так-званий «почесний президент» Григорій Калетнік ще з початку 2000-х років «прикупив собі місце» в команді Віктора Медведчука, куди легше ввійти ніж вийти?» І кум Путіна обсипав його та членів його родини всілякими милостями й подарунками (посадами, преференціями в бізнесі тощо), а нещодавно зробив міністром промосковського тіньового уряду та куратором Вінниччини від власної резидентури. Очевидно з Кремля повідомили, що час «Х» вже настав. Хтось же має фінансувати та організовувати на Поділлі «військовий переворот», про який так пристрасно співає Савченко, яка між іншим часто навідує вінницького «хрещеного батька» в одній з його резиденцій, які люди влучно охрестили «шакалячими лігвищами».

Ми не торкатимемось корупційної та рейдерської складових діяльності цього медведчуківця. Говоритимем лише про його антидержавну активність. І як тут не згадати, як Григорій вінницький допомагав злочинцеві Януковичу, як сімейний підряд Калетніків протягнув диктаторські закони, після яких почали вбивати українців, окуповувати наші землі.

Як же цей пан любить гребти під себе все поспіль: і спирт, і нерухомість, і ЗМІ, і посади, і звання. Його жадібність, аморальність та марнославство просто безмежні! Тай нібито рідну землю має за високоліквідний товар. До речі, щодо землі, то тут Калетнік – справжній загарбник. Він мабуть спить і бачить як їде день, два, три… надцять, а навколо захоплено вигукують, що це земля Калетніка… Заквітчані дівчата підносять йому на платиновому підносі з блискучими діамантами золотий батон на двадцять кг., а нород б’є поклони перед ясновельможним паном…

Не будемо лукавити! Ви все це добре знаєте. То чому ж служите колаборанту? Боїтесь вінницького Захарченка? Дуже смачний з його рук шмат гнилої ковбаси?

Схаменіться – Ви ж українці. Невже герої Небесної сотні вмирали за те, щоб ВНАУ став резиденцією Калетніка, активного агента Кремля? Невже не розумієте, що берете участь в торгівлі на крові?

Відкиньмо всі умовності! Нині, під його орудою, Ви воюєте проти України, і вона вам цього не подарує. Будьте свідомі цього.

Ті, хто зраджує Батьківщину, проливає кров співвітчизників, гасить свічки людських життів, ламає чужі долі, навіть якщо робить це не свідомо й не прямо, а лише сприяє вбивцям колаборантам, не може сподіватись на прощення, а лише на осуд і кару.

Поки ще не пізно, тікайте з тіні кривавого російського орла. Бо вже близький час, коли сталевий тризуб навіки відіб’є в нього бажання нападати на Священну землю Князя-Хрестителя Володимира Великого.

А от міняти країну нам треба. Але для цього маємо взяти владу в законний спосіб. І в тій, реально підконтрольній нам Україні, дуже не хотілося б, щоб на лаві підсудних поряд з нинішніми правителями, путіністами - медведчуками, калетніками, захарченками сиділи й Ви, студенти і викладачі шанованого українського вузу. Шануймося!

За дорученням Проводу Вінницької обласної організації УНА-УНСО

Андрій Кошубський

17.03.2018 р., м.Вінниця

Читайте по темі: УНА-УНСО встала на захист громади від поплічника Медведчука і соратника Януковича