Крайова команда УНСО знову з дітками

Крайова команда УНСО знову з дітками

вторник, 15 мая 2018, 14:45

Бійці крайової команди УНСО Буковини в рамках дня цивільної оборони, провели заняття з військової підготовки і тактичної медицини для учнів школи №5 м. Чернівці. Після цього унсовці провели ще два заняття з військово-патріотичного виховання: у дитячому будинку і школі №6. Слід відмітити що у школі №6 урок зорганізований за ініціативи самих учнів з учителями, що свідчить про те, що діти прагнуть знань, особливо у такий важкий для країни час.

Елементарні знання та практичні навички з тактичної медицини доступною для дітей мовою передавала Ольги Кобевко, яка неодноразово демонструвала власну професійну майстерність в зоні АТО. «Дітки подарували мені букет з цукерок - беріть приклад, управління освіти, не все вимірюється грошима і преміями!» - підсумувала вона після уроку у дитячому будинку.

Максим Дацій, Максим Голуб та інші побратими розповідають дітям приклади та реальні історії, які не залишили байдужим нікого. Це цінно та потрібно для кожного, щоб знати і пам’ятати, внесок, військових, для забезпечення миру в наших оселях.

Ясно розумієм, що в умовах війни - елементарні знання поводження зі зброєю та правила надання медичної допомого, можуть зберегти життя.

Для цього силами інструкторів УНСО зібрано цілий арсенал наочних макетів сучасної зброї, засобів захисту та медичного оснащення (для Буковини – унікальна річ).

Помаленьку принцип військово-патріотичного виховання в освіті, все ж змінюється на краще і дедалі частіше чиновники розуміють, що лише швидкість розбору АК ніяк не забезпечить армію вмілими воїнами і лише ми разом згуртувавшись зможемо створити могутню армію для майбутнього України.

Ми й надалі продовжуватимемо ділитись досвідом зі старшокласниками та студентами Буковини. Передати власний досвід, уміння і навички для достойного майбутнього країни - сил вистачить завжди!

Висловлюємо подяку адміністрації навчальних закладів, а також ГО «Добротворець» за проявлену ініціативу у проведенні занять з військово-патріотичного виховання для молоді. Також щиро вдячні всім, хто сформував і втілив в життя ці зустрічі. Пам’ятаємо, найцінніше, найголовніше – наше життя. Цінуймо його, дбаймо про власну безпеку! Дякуємо тим, хто обороняє наш спокій та добробут ! 

Інфоцентр УНСО