6 років тому прийнято рішення про формування "Куреню УНСО"

6 років тому прийнято рішення про формування "Куреню УНСО"

Tuesday, 2 June 2020, 14:00

СЛАВА НАЦІЇ!

Майдан 2013-2014 року показав, що УНСО, як і раніше, твердо стоїть на захисті інтересів нації. Весною 2014 року, коли Росія перейшла у відкритий, хоч і неоголошений наступ, на східні території України, УНСОвці одні із перших взяли в руки зброю. Спочатку поодинці в складі батальйонів «Айдар», «Азов», «Донбас», Правий сектор.
І в той же час було оголошено про формування добровольчого батальйону УНСО (Курінь УНСО), який офіційно ввійшов до складу Збройних Сил України. Це було 2 червня 2014 року. Сьогодні, в шосту річницю, я вітаю всіх хто мав відношення до цього творчого процесу. Цей процес не завершений, але він прийняв інші форми. 
Життя в сучасні Україні складне і сповнене викликами долі. У світі дуже багато несправедливості. Життя в сучасні Україні складне і сповнене викликами долі. Але варто доторкнутися до того, що має назву УНСО, як з'являється не просто надія, а впевненість у майбутньому. Це як ковток свіжого повітря. Захист та впевненвсть у прийдешному дні. Той, хто хоча б раз мав справу з нами, обов'язково бачив чистоту думок.
Революційні зміни в країні потрібні. Без них держава не виживе, а отже майбутнє української нації знову стане бездержавним і безперспективним. Але головним завданням українських націоналістів є не «терор і диверсії» в мирних українських містах (якраз цим посилено займаються російські спецслужби), а «Боротьба за душу кожного українця» (С.Бандера), створення всеохопного національного руху, який і стане основним революційним і державотворчим чинником. Замикання ж у політичному сектантстві, творення касти «найрозумніших, найкрасивіших і найправильніших», яким все можна – це шлях в нікуди.
Тільки єдиний Народ, об’єднаний Ідеєю державності зможе виграти Війну із зовнішнім ворогом, зберегти існуючу державу та здобути для себе омріяні Силу, Порядок і Добробут.
Ще раз Вітаю Вас із річницею створення Куреню УНСО! Час простих рішень минув. Війна продовжується.

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!