К.Вінницький: "Справжня боротьба за істинну Незалежність тільки почалася"

К.Вінницький: "Справжня боротьба за істинну Незалежність тільки почалася"

Tuesday, 23 August 2016, 16:15

24 серпня 2016 року Україна відзначає двадцять п`яту річницю Незалежності. Чверть століття на сучасній мапі світу існує Україна із визнаними, світовою спільнотою, кордонами, демократичним державним устроєм та власною Конституцією. Двадцять п`ять років тому, збулася мрія кількох поколінь, заради якої поклали своє життя мільйони українців.

Сьогодні Україна – найбільша за територією європейська країна з найбіднішою на континенті економікою. Країна, про економічний потенціал якої написано не одну сотню дисертацій, сьогодні має найнижчий рівень життя громадян та примарні перспективи на швидке одужання. Все це відбувається тому, що всі роки незалежності, Україна була в заручниках у так званої «української політичної еліти» - колишніх комуністичних та комсомольських активістах та КДБшних щурів, які, використовуючи гасло «Держава – це я!», без різниці у політичних деклараціях, всі роки незалежності обкрадали країну на всіх рівнях та ретельно дбали про те, щоб не жили заможно громадяни. Всі, без виключення, президенти України особисто очолювали механізм використання країни у власних цілях. Жоден з них не ставив за мету об’єднання України навколо національної ідеї та досягнення країною справжньої волі – політичної та економічної. Всі вони торгували та продовжують торгувати країною та її народом, як у м`ясному ряду на звичайному базарі. І всі, як один, вони першими у свята, біжать з квітами до пам`ятників великому Шевченкові, у душі тихо сміючись та радіючи, що не заговорить вже Тарас, адже знають, що саме таких Великий Кобзар і вважав головними ворогами України.

Вже класичною стала думка про те, що справжня незалежність виборюється виключно у бою. Лише вистраждана та полита власною кров`ю воля, робить вільною людину, яка здатна робити кращою свою країну у любові до ближнього та ненависті до ворога. Саме таку справжню незалежність виборюють нині українці у боях з російськими терористами на Донбасі у лавах Збройних Сил України та добровольчих формувань, й серед них з перших днів і наші брати з УНСО. Віримо, що ця війна закінчиться нашою перемогою, адже ми боремося на своїй землі за власну волю і майбутнє України.

Але із закінченням війни не припиниться боротьба за краще для країни, адже залишиться ще один, не менш небезпечний ворог, імена якому: зухвалість, жадібність та ненаситність. Цей ворог – це нинішня правляча верхівка, яка швидко пристосувалася до сучасних реалій та, не менш ефективно, переробила схеми обкрадання країни під власні інтереси. Кругова порука та безкарність стали для них сенсом існування. Тільки перемігши цього ворога, повністю ліквідувавши саму ідею перебування у політиці з метою власного збагачення, українці зможуть встановити в Україні справжню українську владу. Саме тому в політику повинні прийти нові сили, молоді, амбіційні, не отруєні «імперськими» та «злодійськими» ідеологіями. Саме таким політичним партіям та громадським організаціям під силу сформувати нову проукраїнську владу. Саме така влада зможе зробити країну багатою та сильною, а українців – заможними, незалежними та впевненими у майбутньому. Адже сильна країна, заможні громадяни та боєздатне та добре укомплектоване військо – це і є головні чинники високої обороноздатності країни та гарантія її безпеки.

Отже, у 25-ту річниці формальної Незалежності, можна стверджувати, що справжня боротьба за істинну Незалежність тільки почалася. І дай нам, Боже, сил у цій справі!!!

Вічна Слава полеглим у боротьбі за Українську Незалежність!!!

Слава Україні!!!

Костянтин Вінницький
Головний командир громадської організації УНСО, 
Голова політичної партії "УНА-УНСО"