Минула доба відзначилася 9-ма обстрілами з боку НЗФ

Минула доба відзначилася 9-ма обстрілами з боку НЗФ

Monday, 9 May 2016, 10:00
За минулу добу та до 6 години ранку бойовики 9 разів відкривали вогонь по українським військовим. Стріляли в основному на донецькому та маріупольському напрямках. При обстрілах використовувалась стрілецька зброя, ручні гранатомети, станкові гранатомети та великокаліберні кулемети. Використання ствольної артилерії та мінометів зафіксовано не було, повідомляє прес- центр АТО.
 
8 травня відзначилось повною тишею на луганському напрямку. На Донеччині підконтрольні кремлю бойовики продовжили обстріли позицій сил АТО. Зокрема під вогонь стрілецької зброї, кулеметів та ручних гранатометів потрапили захисники України південніше Адіївки. Відомо що вогонь вівся з околиць Донецька.
 
Поблизу Мар’їнки опорні пункти сил АТО також обстріляли з ручних гранатометів. А позиції поблизу Широкіно потрапили під вогонь великокаліберних кулеметів та станкових гранатометів. За минулу добу з боку бойовиків не було зафіксовано використання артилерії та техніки для обстрілу сил АТО. На Луганщині за вказаний обстрілів здійснено не було.
 
Інформаційний центр УНСО