У Чернівцях покажуть унікальні зразки зброї з військових конфліктів 1991-2016 років

У Чернівцях покажуть унікальні зразки зброї з військових конфліктів 1991-2016 років

Tuesday, 29 November 2016, 10:00

3-4 грудня, до дня Збройних сил України, активісти крайової команди УНСО Буковини та громадської організації "Добротворець", запрошують всіх бажаючих завітати на виставку зброї у Чернівцях, присвячену українським воїнам, котрі брали участь в війнах та миротворчих місіях від початку проголошення незалежності України  і до сьогоднішнього дня.

На виставці будуть представлені унікальні історичні експонати, в першу чергу зразки зброї, за період, який охоплює буремні події з 1991 по 2016, та які мають безпосереднє відношення до всіх воєнних конфліктів, в яких брали участь українські воїни, як у складі добровольчих формувань, так і регулярних військ - війни за незалежність Ічкерії та Грузії, миротворчі місії в Косово та Іраку, а також нині триваюча війна на сході України з російськими загарбниками.

   Всі макети які будуть виставленні на виставці, мають відповідні дозвільні документи. Чекаємо на гостей виставки 3 та 4 грудня з 9:00 до 18:00 у Чернівцях, на Центральній площі, 9. Не пропустіть нагоду побачити на власні очі цікаві експонати та поспілкуватись з ветеранами бойових дій! 

Інформаційний центр УНСО