Вишкіл крайової команди УНСО Буковини 26 березня 2017 року

Вишкіл крайової команди УНСО Буковини 26 березня 2017 року

Monday, 27 March 2017, 00:15

У неділю 26 березеня 2017 року крайова команда УНСО Буковини провела вишкіл. На вишколі були відпрацьовані заняття з тактики бойових дій малими групами у примішенні та штурм і оборона будівлі.

Інструктори під час навчання діляться сучасними навичками ведення бою, отриманими з досвіду війни з російскими окупантами у зоні АТО. Так само напрацьовуються сучасні методи та засоби надання медичної допомоги відповіно до норм і стандартів армій НАТО, так як виживання бійця - складова не менш необхідна, ніж вогнева підготовка.

"Війна на Сході України навчила нас, що готовність дати опір ворогу, повинна напрацьовуватися увесь час, тому для закріплення та освоєння нового досвіду крайова команда Буковини намагається чим частіш проводити вишколи із залученням побратимів, які воювали на Донбасі," - зі слів інструктора вишколу, який також підсумував:

"Тому, для молоді ми готові представити найкращі моделі макетів сучасної зброї та засобів захисту, а також подати навики тактичної медицини, з урахуванням специфіки ураження, відповідно до застосованих засобів супротивника." 

Всі предмети представлені на вишколі - макети, мають відповідні дозвільні документи.

Інфоцентр УНСО