У Маріуполі відбудеться презентація поеми "Тюремна пісня" на підтримку Поліщука і Медведька

У Маріуполі відбудеться презентація поеми "Тюремна пісня" на підтримку Поліщука і Медведька

Friday, 27 November 2015, 11:30

Письменниця Олена Герасим'юк написала поему про події, що відбуваються з Денисом Поліщуком та Андрієм Медведько. Завтра відбудеться презентація поеми "Тюремна пісня" та інших творів в підтримку Дениса та Андрія у Маріуполі. 

Твір порушує гострі соціальні проблеми, даючи можливість зазирнути за стіни української в’язниці: від слави до арешту, допитів та ув’язнення.

Олена Герасим'юк: 

"Я вперше читатиму "Тюремну пісню". Читатиму в дуже важливому для тексту місті - Маріуполі, де почалась знакова у наш час історія. Тож, хто є у Маріуполі, запрошую 28 листопада на 16.00 у Центральну бібліотеку ім. Короленка, проспект Леніна, 93б. Читання відбуваються в рамках ініціативи ЗМІНА фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives."

Олена Герасим’юк – поетка, есеїстка і перекладачка, поетичне відкриття 2013 року. Лауреатка кількох українських та міжнародних літературних премій, а також перша учасниця української резиденції для письменників Станіславський феномен (2013). Вірші Герасим’юк перекладені дев’ятьма мовами світу.

Подія відбудеться за адресою: Маріуполь, Центральна бібліотека ім. Короленка, проспект Леніна, 93б.

Інформаційний центр УНСО