Волонтери передали військовим автомобілі в АТО

Волонтери передали військовим автомобілі в АТО

Monday, 8 February 2016, 15:45

У понеділок на Михайлівській площі волонтери мережі “Вільні Люди” передали військовим три автомобілі, які одразу після цього відправляться на лінію фронту, повідомила Інформаційному центру УНСО волонтерська мережа "Вільні люди".

Усі авто придбані коштом канадської діаспори з Фонду “Приятелі Збройних Сил України”.

Після освячення автомобілів ігуменем Свято-Михайлівського Золотоверхого собора отцем Антонієм, три автомобілі вирушили на Схід.

Mitsubishi Pajero передали підрозділу глибинної розвідки ЗСУ. Автомобіль придбано в Литві, витрати на ремонт і транспортування взяли на себе волонтери з Литовського націоналістичного молодіжного союзу.

Volkswagen Т4 - для прикордонників, які несуть бойове чергування на лінії зіткнення.

Hyundai Galloper - для 95-ї бригади ЗСУ. За словами Дмитра Жмайла, співкоординатора “Вільних Людей”, боєць з позивним Герман уже прийняв цей автомобіль і особисто курує ремонтом.

Усі транспортні засоби відповідають вимогам військових: відремонтовані та можуть ще довго служити новим власникам.

“За весь час існування ми передали вже десятки автомобілів і допомоги на мільйони гривень. Основна сума коштів була отримана від Фонду “Приятелі Збройних Сил України” (Канада).  Порівняно з початком війни, ситуація з забезпеченням на фронті вже покращилася, волонтерам вже не потрібно закуповувати шкарпетки та бронежилети, але залишається багато проблем. Досі гострою є потреба у техніці: автомобілях, безпілотниках, раціях і т.д.”, - говорить Дмитро Жмайло, співкоординатор мережі “Вільні Люди”.

Дмитро додав, що в найближчих планах - передача автомобілів, які нині знаходяться на ремонті, та купівля безпілотного літального апарата для 131 бригади, батальйону “УНСО” Збройних Сил України”.  

Інформаційний центр УНСО