Сергій Василюк (гурт “Тінь Сонця”) дав концерт в курені УНСО

Сергій Василюк (гурт “Тінь Сонця”) дав концерт в курені УНСО

Friday, 19 September 2014, 00:00
тінь сонця 1У неділю, 14 вересня, до хлопців нашого батальйону завітав співак Сергій Василюк з добре відомого патріотичного гурту «Тінь Сонця». Він виступив з акустичним концертом просто у військовому таборі. Після виснажливих навчань бійці були раді трохи перепочити та послухати приємних пісень, як то кажуть, “під гітарку”.

 

Концерт пройшов у дуже теплій патріотичній обстановці, слухали задоволено, дехто підспівував. Але сильно не розслаблялися, ситуація все ж таки не дозволяє. Загалом, пісні Василюка тільки сильніше згуртували хлопців та підняли бойовий дух. Один з бійців батальйону, прийнявши від Сергія гітару, виконав марш УНСО. Співак подякував йому та всьому складу батальйону за теплий прийом і за відданість своїй країні.

Сергій висловив свою щиру захопленість сміливістю та силою характеру добровольців української армії і побажав хлопцям скоріше вертатися з перемогою. «Співаймо так, щоб на Донбасі почули і злякалися!», сказав він, виходячи на біс з піснею «Червона калина». Закінчив свій виступ щирою промовою до бійців та патріотичним гаслом «Слава Україні!».

тінь сонця 1