Не буде патріотів – не буде країни!

Не буде патріотів – не буде країни!

четверг, 16 июля 2015, 13:45
Сьогодні під стінами Верховної Ради України, як було анонсовано раніше, відбулась акція проти репресій патріотів та націоналістів, зокрема Андрія Медведька та Дениса Поліщука, які були затримані за підозрою у вбивстві графомана-українофоба Олеся Бузини.
 
Підтримати хлопців прийшли як люди з різних націоналістичних партій та громадських об’єднань, таких як УНСО, С14, Правий Сектор, так і просто небайдужі громадяни.
 
Акцію проводити було складно, оскільки паралельно з нею одночасно відбувалися ще п'ять мітингів, а саме: Комітет захисту підприємництва мітингував проти запровадження електронної системи адміністрування ПДВ, Фінансовий майдан, та Кредитний майдан вкотре виголошували свої вимоги до Верховної Ради, досить чисельний мітинг рятувальників, які вимагали покращення умов праці та енергійної бабусі, яка були проти нетрадиційних стосунків і Олега Ляшка особисто…
 
Попри всі перепони, ми змогли привернути увагу народних депутатів Андрія Іллєнка, Юрія Левченка, та Ігора Луценка, заручившись їхньою підтримкою і подарувавши футболки із зображенням «Менсона» та «Аллаха».
 
Не обійшлося і без «доблесної» міліції, працівник якої вирішив з’ясувати, чи є в нас заявка на проведення акції, на що отримав відповідь, що згідно статті 39 Конституції України, народ має право збиратися мирно, без зброї. Це ми і робимо. Міліціонер пішов перевіряти далі.
 
За якусь мить свою допомогу нам запропонували організатори акції по відміні електронної системи адміністрування ПДВ.  Вони єдині з усіх присутніх мітингувальників мали сцену, і, певно розуміючи  не лише суть наших вимог, але й серйозність ситуації, яка без перебільшення, набирає ознак державної проблеми, запропонували нам можливість публічного виступу. Обравши спікером представника ДУК «Правий Сектор» Олексія Бика, ми перемістилися під сцену з нашими плакатами.
 
У своїй промові, Олексій зазначив наступне: "Наразі в застінках нової влади перебувають не тільки Медведько, Поліщук та Завіруха, а ще близько 70-ти патріотів та націоналістів, більшість з яких або пройшли Революцію Гідності, або фронт... або і те, і те... Ще близько 40-ка осіб або перебувають під слідством, або знаходяться під спостереженням. Це величезна загроза державності, бо саме на плечах патріотів і націоналістів тримається зараз територіальна цілісність, мир та спокій на мирних територіях України. І якщо не буде патріотів – не буде Держави, адже ніхто не може її захистити."
 
Пізніше, вже в приватній розмові представнику УНСО, Олексій зробив акцент на тому, що судова система України є каральною. За статистикою у 2013-му році відсоток виправдувальних вироків становив 0.23%, а зараз, коли в країні демократія - 1%. Також він не оминув тему вчорашнього засудження трьох членів Правого Сектору по Мукачевській справі, адже до них навіть не пустили адвокатів, не кажучи вже про право на заставу…
 
Резюмуючи сьогоднішню акцію, хочемо відзначити, що Українська Націоналістична Самооборона і надалі буде моніторити ситуацію по справі «Менсона-Аллаха» та інших резонансних справах спрямованих на переслідування та дискредитацію патріотів та націоналістів, надавати всю можливу необхідну допомогу для підтримки патріотів. Запрошуємо усі громадські рухи, партії та організації долучатися до спільної боротьби, аби не сталося, як в приказці: «Коли прийшли за мною, мене вже не було кому захищати».
 
Назар Приходько, для