У національному військовому музеї триває експозиція "Війни УНСО"

У національному військовому музеї триває експозиція "Війни УНСО"

Wednesday, 23 November 2016, 10:15
УВАГА! ВИСТАВКА ТРИВАТИМЕ ДО 5 ГРУДНЯ!
НЕ ПРОПУСТІТЬ НАГОДУ ПОБАЧИТИ РІДКІСНІ ЕКСПОНАТИ З ІСТОРІЇ УНСО НА ВЛАСНІ ОЧІ!
м.Київ, пров.Кріпосний 1 (Будинок офіцерів),
вхід вільний.

11-го листопада в Національному військово-історичному музеї України урочисто відкрилась експозиція  "Війни УНСО - Придністров'я, Абхазія, Чечня".  

В експозицію увійшло багато цікавих та рідкісних матеріалів: бойові стяги, фотокартки, нагороди, форма, особисті речі бійців, відеоматеріали з тих гарячих точок і багато іншого.

Участь у презентації виставки взяли УНСОвці, грузини, чеченці та друзі організації. А почесними гостями в цей вечір у музеї стали добре відомі всім українським націоналістам та патріотам, безпосередні учасники тих буремних подій у різних країнах:  Валерій Бобрович  - нині Головний командир УНСО, майор "Макс" - учасник семи збройних конфліктів, Наталка Чангулі - військовий журналіст на Кавказі в 90-х роках, Ігор Мазур "Тополя" - бойовий офіцер, нині заступник Головного командира "УНСО".

"Два роки тому неймовірною була навіть думка про те, що така експозиція можлива" - сказав на відкритті полковник Бобрович.

Ігор Мазур "Тополя" під час свого виступу попросив вшанувати хвилиною мовчання пам'ять всіх загиблих побратимів.

"І тоді треба було, і тепер потрібно об'єднуватись з хорошими, а не проти поганих" - зазначив Ігор Мазур.   

 

Один з офіцерів УНСО Олег Сільницький звернувся з привітанням до присутніх побратимів- іноземців, зазначивши, що "ми зараз не одні проти ворога, на поміч прийшли брати з Грузії, Ічкерії, Білорусі", подякувавши за їх героїчний безкорисний вклад в боротьбу проти спільного ворога. 

"Смерті нема! В пам'ять дітям, правнукам, нащадкам лишається героїчний спадок їх батьків" - зауважив Олег Сільницький, більше відомий серед бойових товаришів, як майор Макс.

У відповідь від імені грузинських братів до присутніх звернулась Тамар Шовладзе, керівник Альянсу Балто-Чорноморських націй, згадавши про вісьмох загиблих під час війни у Грузії українців та грузинів, які віддали життя за Україну у війні, що триває нині. 

"Грузинська нація підтримує Україну! Нормальне майбутнє для всіх нас - без Росії!" - резюмувала пані Тамар.  

Нагадуємо, що виставка "Війни УНСО - Придністров'я, Абхазія, Чечня" триватиме у Національному військово-історичному музеї України до 5 грудня за адресою: м.Київ. пров.Кріпосний, 1, отже кожен бажаючий матиме нагоду ближче познайомитись зі сторінками визвольних змагань за участі славетних УНСОвців, більше дізнатись про ті нелегкі випробування, які випали на долю воїнів-побратимів під час захисту інтересів дружніх держав.

Інформаційний центр УНСО