УНА-УНСО встала на захист громади від поплічника Медведчука і соратника Януковича

УНА-УНСО встала на захист громади від поплічника Медведчука і соратника Януковича

Thursday, 15 March 2018, 22:00

УНА-УНСО прийшла підтрима селян з Агрономічного

15 березня члени УНА-УНСО відвідали засідання Вінницького адміністративного суду, в якому громада с. Агрономічне відстоює своє право володіти власною землею. Підтримати громаду в боротьбі з рейдерами прибули представники Львівської, Житомирської, Рівненської, Черкаської крайових команд УНСО.

" - Ми прийшли до Вінницького адміністративного суду, щоб дією підтвердити свою позицію щодо протидії злочинам, які продовжують чинитися на Вінниччині. УНА-УНСО стала на захист громади с. Агрономічне в їхньому прагненні відстояти своє законне право володіти землею територіальної громади. Ми показуємо суддям: панове, цього разу вам не вдасться обійти Закон в інтересах рейдерів-злочинців. Всі клопотання мають бути дослідженими! Ми знаємо що саме зараз фальсифікується! Готові стати подільниками і йти на нари? Думаю, що здоровий глузд ще не втрачено остаточно.

Григорій Калетник це людина, яка пов'язана з президентом країни-агресора Путіним. Саме Калетника у 2005 році особисто представляв на посаду губернатора Краю державний злочинець Янукович. І, як стверджують вітчизняні ЗМІ, Григорій Калетник є членом "тіньового уряду", який сформований із проросійських маріонеток.

Події в с. Агрономічне доводять: провести межу між державною зрадою, корупцією і рейдерством НЕ МОЖЛИВО! Це яскраво видно на прикладі дій Калетника в умовах війни з Росією." - прокоментував подію Голова УНА-УНСО Сергій Чумак

Голова УНА-УНСО Сергій Чумак переконує прихильників Калетника

Прес-служба оприлюднила офіційну позицію Організації

Прес-реліз від 15.03.2018 р. 

В умовах  виснажливої чотирирічної війни усі соціально вагомі події в нашій країні так чи інакше бачаться і оцінюються крізь призму російської агресії.

В цей час нація, на яку напав ворог, має стиснутись в кулак і жити за принципом: «Все для фронту, все для перемоги!»

А в Україні, на жаль, поки що бачимо іншу картину. Воно й не дивно, бо ми змушені воювати не лише з зовнішнім, але й з внутрішнім ворогом. А це віддаляє перемогу, тим більше, що внутрішній агресор багатоликий, загримований під державника і протистоїть йому переважно громадськість.

Всі добре пам’ятають блокаду Донбасу, яка висвітлила серйозну проблему «торгівлі на крові», не припинену й досі. Це безумовний прояв антидержавної діяльності.

Проте, в нашій «фронтовій» реальності є й інші явища, які підривають обороноздатність України та деморалізують населення. Яскравими прикладами цього є корупція та рейдерство.

Звичайно, незаконне захоплення земель, що останніми роками набуло масового характеру, не можна напряму пов’язувати з підривними операціями російських загарбників. Цей процес швидше - прояв жаги до наживи місцевих суб’єктів: приватних та колективних - від простих «сімейок» до кримінальних і олігархічних угруповань. 

Всі ці агресивні зграї нібито й не агенти Кремля, «тихенько трудяться» на полях економічної злочинності, але, обдирання знедолених і скривджених, хижацька корупція, про яку криком кричить увесь світ, в умовах війни і загальнонаціональної кризи, мабуть, не перешкоджає, а допомагає ФСБ та бандам ДНР і ЛНР. Адже вона закономірно викликає потужні протестні настрої в мільйонів громадян і ще більше делегітимізує українську владу. І це відбувається на фоні свідомого чи несвідомого сприяння (не перешкоджання) рейдерам з боку частини представників влади. А останні ще й нібито навмисно посилюють народний гнів демонстративним цинізмом, видаючи себе за палких патріотів, послідовних реформаторів, визволителів українців з ордловської неволі, а державні чинники і тут не кажуть свого вагомого слова. 

То як кваліфікувати такі дії: як типовий кримінал чи як боротьбу проти власної країни?
Безумовно, більшість вищевказаних неподобств – прояви незаконного збагачення. Проте, хіба під таким зручним прикриттям не можуть діяти путінські спецслужби та керована й фінансована ними місцева п’ята колона? 

Хіба недавнє викриття службою безпеки України московського агента Василя Рубана, який брав участь у підготовці замаху на вищих посадових осіб держави та розстрілу тисяч мирних громадян, не є доказом цього?

Зрозуміло, що йдеться переважно про бажання скористатися загальною скрутою, слабкістю  державних інститутів, їх очевидною нездатністю  адекватно захищати національні інтереси. Саме тому кожен крок, кожне рішення представників влади має оцінюватись за одним критерієм: зміцнюють вони державу чи руйнують.

В цьому зв’язку, хіба бажання керівництва Національної академії аграрних наук віддати в оренду Китаю на 49 років найкращі українські державні землі та завезти для їх обробітку десятки тисяч іноземних громадян допомагає нації консолідуватись для перемоги? Адже кожен розуміє, що цей золотий чорнозем є національним багатством. На ньому повинні вчитись українські студенти та формуватись новітні сільськогосподарські технології вітчизняними фахівцями, а не наживатись легіони нечистих на руку злодіїв та шахраїв!  Якщо ж ця земля не використовується за призначенням, то її слід передати до комунальної власності територіальних громад, де вона знаходиться. 

Саме навколо таких земель на Вінниччині зараз і розгорівся конфлікт, який має не локальний, а загальнонаціональний масштаб. Адже землі с.Агрономічного Вінницького району Вінницької області захопив не  якийсь дрібний злодюжка, а такий собі «вінницький Рубан»  - Григорій Калетнік. Він добре відомий активною участю в команді державного злочинця Януковича. Нині - активіст Опоблоку, міністр тіньового уряду. З  початку 21 століття працює на проросійські сили, зокрема на кума Владіміра Путіна Віктора Медведчука. Тому це не одинак, а член потужної команди. 

І діє вона нахабно й масштабно, по-хазяйськи  крокуючи по нашій землі. Під їхні знамена біжать сотні не останніх людей в країні.  

Наприклад, в процес захоплення вінницьких земель задіяно безліч осіб, серед яких державні службовці різних рівнів, народні депутати, судді, правоохоронці тощо.

Тому ми можемо мати справу не просто з рейдерством, а з технологією дестабілізації ситуації в Україні. Сьогодні дійшло до того, що цими нібито земельними рейдерами вже мають займатися українські спецслужби, бо інакше на боротьбу з ними підніметься народ.

І це не просто слова. З кожного вищенаведеного факту вилазять калетніки, рубани та зловісна фігура Віктора Медведчука. А її підпирає озброєний до зубів Путін. І поки так триватиме, жоден українець не може почувати себе певно на рідній землі, а заправляти бал будуть чужинці.

«УНА-УНСО» стоїть і завжди стояла на сторожі національних інтересів України. Сьогодні велика частина унсовців зі зброєю в руках захищає Батьківщину на Донбасі. Тому партія бачить своїм священним обов’язком припиняти антидержавну діяльність корупціонерів та агентів Кремля, в чому б вона не полягала – підготовці терористичних актів, торгівлі зброєю та наркотиками, чи рейдерстві.

Велич України визнана усім світом. Ми захищаємо рубежі західної цивілізації від озброєних атомними бомбами орд новітніх чингісханів.

І кожен українець повинен бути на рівні цієї високої місії. 

Прес-служба «УНА-УНСО»

Підтримати вінничан приїхали побратими УНСО із різних областей України

Суд підтримав клопотання громади, але бій проти медведчуківців ще попереду. УНСО приймає виклик.