В українській бібліотеці в Москві вилучили диск «Рутенії» з символікою «УНА-УНСО»

В українській бібліотеці в Москві вилучили диск «Рутенії» з символікою «УНА-УНСО»

Thursday, 29 October 2015, 22:00

Нагадаємо, що  28 жовтня у Бібліотеці української літератури в Москві, за доносом одного із «свідомих» громадян РФ, пройшов обшук. В результаті було вилучено низка книжок, а керівника бібліотеки Наталію Шаріну затримали за звинуваченням у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

Зокрема, головне звинувачення – це нібито знайдена у бібліотеці книга Дмитра Корчинського «Війна у натовпі», яка визнана екстремістською та заборонена на території РФ. У свою чергу, співробітники бібліотеки стверджують, що видання Дмитра Корчинського, яке начебто знайшли в бібліотеці, було вилучено ще у 2010 році і не поверталося до читальні.

Крім цієї книги було вилучено ряд інших, незаборонених книг, які містили українську націоналістичну «пропаганду» та символіку. Зокрема слідчі вилучили й дитячий журнал "Барвінок", заявивши, що в ньому зображений прапор "Правого сектора".

Серед іншого дісталося й українській музиці: вилучили диск, спільно записаний стрільцями УНСО та гуртом «Рутенія», присвячений 20-річчю створення УНСО.

Інформаційний центр УНСО