Тренування Київської крайової команди УНСО

Тренування Київської крайової команди УНСО

Monday, 11 December 2017, 23:45

У період між вишколами Київська крайова команда УНСО не гає час, а постійно проводять тренування для новобранців і особового складу. Школярі і студенти, які ще не мають можливості вступити до організації, але вже розуміють потребу вміння захищати себе, свою сім’ю і Батьківщину, на щонедільних тренуваннях здобувають первинні навички володіння зброєю. Таким чином, вони також наздоганяють той матеріал, який повинен бути викладений на уроках ДПЮ або на військовій кафедрі. З часом, якщо новобранці регулярно займатимуться з інструкторами, а також, проявлять ініціативу і займатимуться самоосвітою, вони стануть надійною опорою всього українського суспільства. Ми твердо знаємо, що саме серед воїнів культивуються самопожертва, відданість рідній землі, високі ідеали – ті риси, яких так потребує український політикум. Незвичні навантаження, потреба повністю довіритись напарнику, кожне зусилля, коли «переступаєш через себе» віддаляють курсантів від світу обивателів і наближають до касти володарів свого життя.

В останній час до Організації зголошується молодь, яка обрала фах політолога. І це не викликає подиву, - врешті суспільство підсвідомо розуміє, що йому потрібно для того, щоб оздоровити себе. Тільки після початку Російсько-Української війни у нашій державі відродилось військово- патріотичне виховання. Що ж потрібно, щоб у нас відродилось політично-патріотичне виховання, в основі якого лежить чесність, непідкупність, відданість Україні а не власним інтересам?

УНА-УНСО завжди відкрита для українців, сповідують ідеї і цінності  Організації. Бажаючі можуть долучитись до УНСО на вишколах або зв’язавшись з керівництвом найближчого місцевого осередку. Для бажаючих долучитись по Київській області:+380984653269 – Командир Київської обласної КК УНСО Стогній Віталій.

Інфоцентр УНСО