Вшанування Героїв Небесної Сотні у Івано – Франківську

Вшанування Героїв Небесної Сотні у Івано – Франківську

понедельник, 22 февраля 2016, 12:00

 У ці дні минає друга річниця кривавих подій на Майдані у Києві,  під час Революції Гідності, де ціною життя більш, ніж ста найпалкіших патріотів, народ України здобув перемогу над Януковичем і його прибічниками. В лютому 2014 року силовики цинічно розстрілювали мирних протестувальників, що переломило хід революції та новітньої  історії України. 

Ті дні коштували Україні багатьох покалічених та більше сотні убитих синів та дочок. Ще й досі близько півсотні людей вважаються зниклими безвісти. Серед  загиблих на Майдані – семеро прикарпатців:  Ігор Дмитрів,  Ігор ткачук, Роман Гурик, Сергій Дідич, Михайло Костишин, Богдан Калиняк, Василь Шеремет.

З ранку в  церквах  Івано-Франківська відбулися заупокійні панахиди на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів, які полягли на полі Слави на Сході України у війні з москалями.

Віче-реквієм, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні, відбувся згодом на площі біля адміністрації у Івано-Франківську, де зібралися бійці АТО, учасники Євромайдану, Революції Гідності з різних організацій та партій, громадськість міста та влада.

 Після півгодинного віче учасники заходу  колоною рушили  до Меморіального скверу для участі у поминальній панахиді за полеглими Героями, яку відслужили священики різних конфесій. Спільна молитва завершилася покладанням квітів та вінків до могил Героя Небесної сотні Романа Гурика та учасників антитерористичної операції. 

Інформаційний центр УНСО