Батальйон

Батальйон

 
 

Батальйон УНСО офіційно є в складі Збройних Сил України з літа 2014 року. З осені 2014 по цей час бере участь в бойових діях на Сході України.

 

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

1. Як вступити до батальйону?

Для початку заповнити анкету . Вказані вами відповіді переглянуть командири підрозділів батальйону, за наявності відповідної посади запросять вас для особистої співбесіди. В разі успіху ви отримаєте документ для військкомату (так зване відношення), за яким по проходженні медогляду і формуванні особової справи вас направлять до навчального центру, а потім - до 131 ОРБ на обговорену у співбесіді посаду.

 

2. Які вимоги до кандидатів?

Вік від 18 до 40 років, добрі фізична форма і стан здоров’я, патріотична налаштованість, бажання служити в армії, психологічна стійкість,  дисциплінованість.

Офіційно граничний вік для прийняття на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу під час дії особливого періоду (з 17.03.2014 по теперішній час), збільшується до 60 років — для чоловіків, і до 50 років — для жінок. Але просимо реально оцінювати свої фізичні і психологічні можливості, стан здоров’я: війна - це важка щоденна праця без вихідних і поблажок, польове харчування загострює хронічні хвороби, рваний графік чергувань, спека, холод, сирість - все це ослаблює організм. Подумайте, зважте, чи дійсно ви в потрібній формі.

 

3. Які документи потрібно підготувати для оформлення?

Про проходженні співбесіди у вас можуть попросити копії паспорта і військового квитка, за наявності проблем зі здоров’ям - заключення влк чи інші медичні документи.

У військкоматі для формування особової справи вам знадобляться такі документи:

  • копія паспорта громадянина України;
  • копія ідентифікаційного коду (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи платника податків та інших обов’язкових платежів);
  • автобіографія в рукописному і надрукованому примірниках;
  • копії документів про освіту та трудову діяльність;
  • службова характеристика (з місця роботи або навчання);
  • копії документів про народження та сімейний стан;
  • медична довідку про стан здоров’я;
  • довідку про склад сім’ї та місце реєстрації або фактичного проживання;
  • військовий квиток (за наявності);
  • письмову згоду на проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності).

 

4. Чи приймаєте ви добровольців, які не проходили строкову службу в армії?

Приймаємо. На жаль, наш навчальний центр зараз не працює, але ми постійно проводимо вишколи в різних областях України, початкову підготовку ви можете отримати на них. До того ж, основні навчальні центри ЗСУ сьогодні вже дають непогану підготовку порівняно з довоєнним часом.

 

5. У мене була судимість, чи візьмуть мене до батальйону?

Зателефонуйте за цих номером: +38 067 408 41 66, поясніть всі обставини та дізнайтесь, чи можете Ви долучитись у такому випадку.

 

6. Я не можу вступити до добровольчого батальйону, але хочу допомагати матеріально або організаційно.

З питань допомоги добровольчому батальйону УНСО, телефонуйте до інформаційного центру УНСО +38 068 686 52 74 або пишіть на адресу unsoinfo@gmail.com

 

УНСОвські лави - це легіони слави!
Знищимо смердючих орків разом!

Інформаційний центр УНСО