Долучитись до УНСО

Долучитись до УНСО

Як стати членом УНСО

УНСО є Орденом, тобто складною централізованою структурою, офіційно зареєстрованою громадською організацією, яка діє у всіх сферах життя. Є також допоміжні структури.

Відповідно, є кілька рівнів членства. З 14-ти років можна бути лише кандидатом у члени УНСО, з 16-ти - дійсним членом, вдало пройшовши випробувальний термін, вишколи.

З досягненням повноліття член організації обирає для себе подальшу програму своєї діяльності в межах УНСО:

  • продовження навчання під час проведення вишколів (якщо тільки вступив до організації);
  • військова підготовка та служба у батальйоні УНСО для захисту територіальної цілісності або охороні громадського порядку у мирний час;
  • політична діяльність в правовому полі на розбудову державотворення України та захист інтересів держави;
  • організаційна роботі в одному з обласних осередків або на національному рівні (рекрутинг, організація та проведення вишколів з новаками, робота з документами, розвиток осередків, заснування нових осередків та інші завдання)

Тож, як саме стати членом/членкинею УНА-УНСО?

Є два шляхи:

1) Ви самі подаєте заяву на вступ до Організації найближчому до Вас керівнику відокремленого підрозділу УНСО (районному, міському, селищному, обласному осередку);

2)  Ви берете участь у якихось громадських/політичних рухах і Вас відзначає член/членкиня УНСО, і, відповідно до Вашої активної націоналістичної позиції та дій по захисту держави, Він/Вона рекомендують Вас до вступу до нашої Організації (що є більш почесним варіантом).

Що робити після написання заяви на вступ? Ви станете КАНДИДАТОМ у члени УНСО. Мінімальний термін перебування у кандидатах - 2 місяці (максимального не існує, Ви можете перебувати у кандидатах і 20 років), за цей час потрібноі проявити себе, вивчити основні принципи діяльности Організації, пройти хоча б один з вишколів.

Після цього Вам буде запропоновано включитись до роботи по підтримці організації і ознайомлять з переліком завдань, які Ви можете виконувати (інформаційна, технічна підтримка одного з осередків (по місцю Вашого проживання), участь в масових акціях, зустрічах та зборах.   Процес повноцінного занурення в Організацію триває поступової залежить від ефективності Вашої співпраці з регіональним керівником або з керівництвом на національному рівні.   Допомагати Організації в досягненні її Місії потрібно за першим покликом, не чекаючи на винагороду чи відзнаки. 

На певному етапі Вашого випробувального терміну, керівник регіонального осередку повідомить Вас про те, що Ви стаєте повноцінним членом Організації з правом носити символи та відзнаки УНСО. Проте пам’ятайте, що за порушення організаційних засад та правил Організації, Вас можуть виключити з членів. Найгіршим варіантом є втрата довіри з боку провідного керівництва Організації.  

Перебуваючи у якості кандидата у члени УНСО уважно  слідкуйте за своїми словами, участю в публічних заходах, вчинками, колом знайомих.  Ваші дії говорять за Вас!

 

Приймаючи рішення про вступ до організації Українська Націоналістична Самооборона, уважно ознайомтесь з усіма документами, опублікованими на цьому сайті та сконтактуйтесь з представником УНСО у Вашому регіоні. Контакти Ви знайдете на сторінці Регіональні осередки. Якщо Ви не знайшли відповідних контактів по регіону, який Вас цікавить, залишіть Ваше повідомлення про бажання вступити до організації, заповнивши електронну форму на нашому сайті і ми зв'яжемось з Вами. 

Слава Нації! Смерть ворогам!