Привітання Голови УНА-УНСО Сергія Чумака

Привітання Голови УНА-УНСО Сергія Чумака

Sunday, 31 December 2017, 17:30

Сергій Чумак, Голова УНА-УНСО

Шановні побратими, друзі, українці!

Вітаю Вас з наступаючим Новим 2018 Роком та Різдвом Христовим. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, миру і процвітання. Зичу Вам великої віри у власні сили і щасливу зірку України. Попри все Господь з нами. Але й ми мусимо шануватись. Доводьмо ж щомиті, що ми не раби, а сіль землі української. Тоді так до нас ставитиметься кожен, а багато нинішніх негараздів назавжди відійде в минуле.

Рік прийдешній, попри всі складнощі, які переживає наша Країна, має стати для нас роком нових ініціатив. Нових сенсів. Без активізації громади Держава нездатна побороти ні ворога зовнішнього, ні ворога внутрішнього. Рік що минув виконав своє завдання: ми всі побачили «хто є хто», змогли розставити маркери «свій – чужий» і вже знаємо на кого можна розраховувати. 2018 рік стане роком консолідації українських сил.

І об’єднувати свої зусилля ми маємо в основній стратегії: підготовка українського наступу на всіх напрямках. Не «оборона», а «наступ». Не «захист», а «напад». Не «прохання», а «наші умови». Змінимо мислення, змінимо світ навколо себе.

УНА-УНСО вже розпочинає підготовку до «походу на Москву». Ми усвідомлюємо всю складність і небезпеку. Адже фронт боротьби проходить не лише на Сході. Ми розраховуємо на відважних, сміливих, впертих. На тих, хто розуміє істину: якщо війну не можна зупинити, її потрібно поширити на терени ворога у всіх сферах людського буття. Приєднуйтесь і ви!

Життя є життям. І коли виникнуть якісь нездоланні проблеми, пам’ятайте: є така віддана вам громада «УНА-УНСО». І щоб не трапилось, ми прийдемо на допомогу, йтимемо з Вами пліч-о-пліч і в біді, і в радості. Скрута, розділена між друзями, це лише частка скрути. Радість, розділена з друзями, це велика радість!

З цим і переможемо!

Сергій Чумак, Голова УНА-УНСО