Молодіжний патріотичний етно-фестиваль «Папороть»

Молодіжний патріотичний етно-фестиваль «Папороть»

27 травня - 12:00
Труханів острів

27 травня о 12 годині з нагоди відзначення Дня міста Київ на Трухановому острові (галявина біля вул. Паркова) відбудеться Молодіжний патріотичний етно-фестиваль «Папороть».

На цьому фестивалі відбуватимуться ознайомлення молоді та гостей фестивалю з українською культурою, ремісництвом, фольклором, традиціями, популяризація української музики та поезії. В час, коли нашій державі дуже потрібна консолідація патріотичних сил подібні заходи є надважливими та мають популярність серед всіх верств населення.

В програмі фестивалю будуть виступи відомих гуртів та виконавців (гурт "Рутенія", гурт "Мрія Життя", гурт "Колір Ночі", гурт "Вій"), виступи поетів, проведення танцювальних майстер-класів, історичні та патріотичні доповіді, ярмарок ремісників, майстер-класи (плетіння дідухів, вироби зі шкіри, ковальство, гончарство), козацькі герці та змагання із залученням гостей фестивалю, дитячі змагання, командні вишкільні ігри, стрільба з луку, майстер-класи з володіння зброєю, ножовий та шабельний бої, а на завершення о 21:00 відбудеться яскраве вогняне шоу.

 

Організатори заходу:

Білоцерківська міська молодіжна громадська організація «Рольовий рух «Сузір’я єдності»;

Ініціативна група «МЕГАМАРШ»;

Ініціативна група «Мистецька платформа «Творчий Сектор»;

Контактна особа:

Мальва Крижанівська, керівник ініціативної групи «Мистецька платформа «Творчий Сектор», тел. 093 530 95 46

Юрій Зубар, голова БММГО «Рольовий рух «Сузір’я єдності»; тел. 093 816 66 82, zubar.yurij@gmail.com

Інфоцентр УНСО