ВІЧЕ НА МАЙДАНІ

ВІЧЕ НА МАЙДАНІ

29 листопада - 12:00
Київ, Майдан Незалежності

В ніч з 29 на 30 листопада 2013 року на Майдані була брутально розігнана мирна акція молоді. З тієї ночі, яка стала шоком та викликом для всього громадянського суспільства України, почався відлік «Євромайдану», який згодом трансформувався в Революцію Гідності. Народ обрав нову владу, сподіваючись на реформи та реальні зміни у прогнилій корупційній системі державного управління.

І в цей час агресор підступно напав на знесилену Україну, намагаючись відхопити пару ласих шматків, патріоти-добровольці, а згодом і мирні громадяни, у якості волонтерів, миттєво стали пліч-о-пліч проти ворога-загарбника. Добровольці УНСО з перших днів АТО також знаходяться на передових позиціях, члени організації з усіх куточків України допомагають їм.

Триває неоголошена ворогом, люта й кривава, війна на сході!

Життя в державі не покращується!

Влада не виправдовує сподівань, не виконує обіцянок, даних на Майдані, кожному з нас.

Два роки – це достатній термін для того, щоб обіцяні реформи розробити та почати втілювати в життя. Два роки ми живемо в очікуванні змін! Два роки ми віримо в краще! І що?

Весь цей час ми виконували взяті на себе зобов’язання, захищаючи державу, розбудовували виховну роботу з молоддю в осередках, намагались внести свій посильний вклад в стабілізацію ситуації в країні. Ми були і залишаємося відданими громадянами нашої держави, ми проти будь-якого розхитування і так непростої ситуації, проти насильницького вирішення проблем.

ПРОТЕ залишатись осторонь наростаючого свавілля дозволити собі не можемо!  

УНА-УНСО вимагає відповідей на питання, які мали бути закриті вже давно:

  1. Чому досі не покарані вбивці Михайла Жизнєвського «Локі», який був підступно застрелений «ментівською» кулею 22 січня 2014 р. на вул.Грушевського ?
  2. Хто замовив вбивство Сашка Музичко «Білого», який загинув за нез’ясованих досі обставин у Рівному 25 березня 2014 р.?
  3. Що зробила діюча влада для звільнення з московського полону лідера УНА-УНСО Миколи Карпюка,викраденого півтора роки тому?
  4. Хто захистить Дениса Поліщука від прокурорського свавілля, слідство над яким триває вже більше, ніж півроку? Де обіцяна суддівська реформа?

УНА-УНСО ЗАКЛИКАЄ ПРИЄДНАТИСЬ ДО ВІЧЕ НА МАЙДАНІ 29 ЛИСТОПАДА О 12:00!

РАЗОМ З ІНШИМИ ПАТРІОТАМИ ЗАДАМО ЦІ ТА ІНШІ НАБОЛІЛІ ПИТАННЯ ДІЮЧІЙ ВЛАДІ РАЗОМ!

А ЯКЩО МИ НЕ ОТРИМАЄМО ВІДПОВІДЕЙ, ТО БУДЕМО ОБ’ЄДНУВАТИСЬ ТА ДОБИВАТИСЬ ПРАВДИ, ШУКАТИ ШЛЯХИ ПОРЯТУНКУ НАШИХ ПОБРАТИМІВ І ДЕРЖАВИ РАЗОМ!

Телефон координатора учасників віче від УНА-УНСО: +38 063 514 63 87, Олександр.
Для представників засобів масової інформації: +38 068 686 52 74, Інформаційний центр УНСО
 
Слава Україні! Героям Слава!