УНА-УНСО провело віче на Майдані

УНА-УНСО провело віче на Майдані

Неділя, 29 листопада 2015

Віче, організоване УНА-УНСО на Майдані, зібрало більше 2 000 активістів та симпатиків УНА-УНСО з усіх регіонів України, а також бійців добровольчого батальйону УНСО, які приїхали прямо з передової з Маріуполя та інструкторів з бойової підготовки з Навчального центру УНСО в Гущинцях.

До нас приєднались однодумці з Народного Руху України, Конгресу Українських Націоналістів, Спілки офіцерів України, Автомайдану, Українського Козацтва, ГО "Народний Порятунок" та багато громадян. Говорили про річницю розгону студентів на Майдані, про два роки бездіяльності влади, про корупцію в правоохоронній та судовій системі, про політв'язнів, про безліч наболілих та гострих питань...

Вшанували пам'ять полеглих на Майдані та на фронті. Колоною УНСОвці та прості перехожі пройшли до місця розстрілу Михайла Жизнєвського "Локі" на Грушевського, поклали свічки та квіти до пам'ятника Герою, який був активістом УНСО і віддав життя за Україну 22 січня 2014 року. 

Під час віче УНА-УНСО виступило з ініціативою про створення органу громадського контролю за діями влади - "НАРОДНЕ КОЛО". За давньою козацькою традицією, питання було одразу поставлено на розсуд громади, прийнято одноголосно як активістами УНА-УНСО, так і іншими присутніми громадськими організаціями!

Більше про захід читайте у наших Новинах.

Фото матеріали: