22 січня УНА-УНСО відзначила День Соборності та вшанувала пам'ять перших Героїв Небесної Сотні

22 січня УНА-УНСО відзначила День Соборності та вшанувала пам'ять перших Героїв Небесної Сотні

П'ятниця, 22 січня 2016

22 січня в історії України має визначальне та символічне значення. Адже 22 січня 1918 року Універсал Центральної Ради проголосив незалежність Української Народної Республіки. Рівно за рік, 22 січня 1919 року було оголошено Акт Злуки українських земель в єдину Україну.

Цього дня, 22 січня 2016 року, УНА-УНСО разом з однодумцями з Народного Руху України, Конгресу Українських Націоналістів, Української Партії, Спілки Офіцерів України, ВУТ «Просвіти» ім. Тараса Шевченка зібрались на Софіївському Майдані для відзначення річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки (22 січня 1918 року) та річниці проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР (22 січня 1919 року). На цьому історичному місці було знову піднято державні прапори і урочисто виголошено тексти IV –ого Універсалу та Акту злуки УНР і ЗУНР. 

Після віче учасники урочистою ходою спустились від Софіївської площі до місця загибелі 22 січня 2014 року побратима Михайла Жизнєвського на вул.Грушевського для вшанування його пам'яті. Також вшанували пам'ять Сергія Ніґояна, Романа Сеника та Юрія Вербицького.

Фото матеріали: