Анатолій Шульга "Бізон"

Анатолій Шульга "Бізон"

член УНСО, боєць батальйону "Азов"
Конотоп
Загинув у бою під Гранітним 28 січня 2015 р.

АНАТОЛІЙ ШУЛЬГА “БІЗОН” – УНСОВЕЦЬ З КОНОТОПУ, ДОБРОВОЛЕЦЬ ПОЛКУ “АЗОВ” (кілька слів від бойових товаришів про загиблого побратима):

“Друг Бізон був одним з перших артилеристів у полку. Для молодих бійців він був старшим братом. Постійно тренував розрахунок, не даючи навіть перепочити. Бізон говорив: «Після бою будемо відпочивати, а зараз до роботи, нема чого сидіть коли ворог у нас на порозі». Після боїв Бізон завжди запитував: «Ну що, ми чотко попали?». Хочеться сказати тобі, друже, ви знищили ворожий розрахунок і склад боєприпасів. Вам вдалось відтягнути вогонь на себе і обстріл наших позицій і села припинився. Ви врятували не одне життя. Сам Бізон під час виконання бойового завдання отримав важкі поранення, не сумісні з життям.

Загинув Бізон смертю хоробрих, смертю справжніх чоловіків у бою за свою Націю та свою Батьківщину.

Ти назавжди з нами. Помстимо смерть великих лицарів!!!”
 ————————————————
 Шульга Анатолій (Позивний «Бізон») 1965, Конотоп Сумська область. Боєць «волинського взводу», артилерійського підрозділу Полку особливого призначення «Азов» Національної гвардії України. Ветеран-«афганець». Належав до лав УНСО та організації «Правий сектор» в Конотопі. На фронті перебував з червня 2014 року. 28 січня 2015 Вночі та зранку російські бойовики вели вогонь у напрямках сіл Гранітне та Миколаївка (Волноваський район) поблизу Маріуполя. Бійці «Азову» виїхали на передову, щоб відтягнути вогневий удар на себе та унеможливити жертви серед мирного населення. В результаті артилерійсько-мінометної дуелі двоє захисників загинули, шестеро отримали поранення.