Андрій Дрьомін

Андрій Дрьомін

член УНСО, боєць батальйону "Азов"
Загинув на Донбасі під час АТО у 2014 р.

 

Андрій був бійцем-добровольцем спецбатальйону МВС України “Азов”, активістом Тернопільської команди УНСО, героїчно загинув у бою на Донбасі під час проведення антитерористичної операції у серпні 2014 р.

Похорон Героя Тернопілля і усієї України Андрія Дрьоміна “Світлячка” відбувся 13 серпня  в селі Великий Глибочок Тернопільського району. Патріоти України провели Воїна у далекий і світлий путь.

Вічна слава Герою!

 

 

 

Тернопільська журналістка написала казку про бійця АТО «Світляка»

Казку-розмальовку «Світлячок-охоронець» презентували у Тернополі. Книжечка присвячена пам’яті бійця батальйону «Азов» Андрію Дрьоміну, який загинув біля Іловайська у серпні минулого року. Написала її журналіст і поетеса Дзвінка Торохтушко. Книжка альбомного формату містить ще одну казку – «Світло рідного дому», яку написала Олена Степова із Луганська.

«Це книжка, яка немає кінця, – розповіла автор Дзвінка Торохтушко. – У ній є дві казки у дзеркальному оформлені. Одна моя про світлячка-охоронця, котрий зупиняє орду сарани, що нападає на нашу землю, який захищає наші поля і домівки. Історія виникнення цієї казки болюча і трагічна. Коли загинув наш друг Андрій Дрьомін  – «Світляк» під Іловайськом, ми дуже важко це переживали. Друзі телефонували і просили написати щось. Але тоді я не могла писати, просто спілкувалася з його мамою, дідусем, друзями. А потім мій синочок попросив розповісти про Світлячка  – так і з’явилася ця казка. Це історія нашого «Світляка», історія його боротьби, але зі щасливим закінченням.  А казочка Олени Степової про домівку, про тепло, про затишок, про діток, яких треба захищати і обороняти. Всередині книжки є розмальовки, і діти можуть домалювати ці казки самостійно.»