Руслан Зайченко

Руслан Зайченко

48 років. Член проводу УНА-УНСО
Відійшов у вічність 11 липня 2011 в Києві. Причиною смерті став тромб.

13 липня 2011 року, на міському цвинтарі Черкас было урочисто поховано члена проводу Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Руслана Петровича Зайченка, який відійшов у Вирій 11 липня в Києві на сорок восьмому році життя. Причиною смерті став тромб, що відірвався. Руслан Петрович також проходив лікування від онкологічних захворювань, пережив низку хірургічних операцій. Українські патріотичні сили понесли важку втрату. Іншого такого лідера поки що нема. Руслан Петрович користувався вагомим авторитетом, природно поєднував у собі лідерські якості та вроджений дипломатизм, який було помножено на самобутній неповторний гумор.
Він приходив на допомогу кожному з нас, коли виникала потреба. Ми ж не змогли допомогти йому. Але пам’ять про Руслана Зайченка завжди залишиться в наших серцях. На нас лежить обов’язок бути достойними його пам’яті, хоч в чомусь намагатися бути схожими на Руслана. Він з тих особистостей, кого наслідують.
Навіть у політичних опонентів Руслан користувався вагомим авторитетом, про що свідчить безліч вінків від різних політичних сил, серед яких навіть від Наталії Михайлівни Вітренко! На панахиді в церкві Покрова Пресвятої Богородиці та на проводах в останню путь були присутні більше трьохсот чоловік, в тому числі весь провід УНА-УНСО із самим Юрієм Романовичем Шухевичем.