22 січня - непересічна дата для українських націоналістів

22 січня - непересічна дата для українських націоналістів

П'ятниця, 22 січня 2016, 15:00

УНА-УНСО, віче 22 січня 2016 р., м.Київ22 січня в історії України має визначальне та символічне значення. Адже 22 січня 1918 року Універсал Центральної Ради проголосив незалежність Української Народної Республіки. Рівно за рік, 22 січня 1919 року було оголошено Акт Злуки українських земель в єдину Україну.

Але історія  не дала українцям часу обрати свій унікальний шлях національного становлення та розвитку. Дуже швидко українські землі були пошматовані войовничими та агресивними країнами-сусідами, які упродовж тривалого часу насаджували українцям, невластиві їм ментально, цінності та ідеології.

Наприкінці XX сторіччя, Україна отримала шанс відновити свою незалежність, за яку боролося не одне покоління. Визначальну роль у цьому процесі відіграли націоналістичні рухи, зокрема УНСО. Нарешті, Україна могла визначити власний шлях життя та розвитку.

XXI сторіччя принесло Україні нові виклики та випробування. І 2013-го року в країні, яку економічно спустошила взаємна боротьба політичних псевдоеліт та повальна корупція, громадяни вийшли на мирні акції протесту, які стали початком Революції Гідності – протистояння із тодішньою владою за краще життя.

Так сталося, що День Української Соборності став днем, коли почався страшний відлік людських втрат часів Революції Гідності. Саме 22 січня 2014 року перестало битися серце нашого побратима, члена УНА-УНСО, Михайла Жизневського. Локі був вбитий підступно. Вбивць досі не знайшли. Білорус своєю смертю показав українцям, як треба любити Україну та прагнути справедливості. Смерть Михайла довела – без боротьби не буде волі.

Тепер 22 січня стає для українців днем скорботи та пам`яті патріотів, які поклали життя на вівтар Української Волі. Цей день став для нас, українських націонаілстів, днем справжнього єднання перед агресією Росії та сваволі бандократії у владі, окроплений кров'ю наших молодих побратимів під час Революції Гідності.

Боротьба українців за кращу долю своїх дітей та країни продовжується. Майбутнє країни у наших руках. Патріотизм та жертовність, пам`ять про загиблих та відвага – наша головна зброя у битві за Незалежність.

Вічна пам`ять Героям, які віддали життя за Україну! Вічна слава нашим побратимам, яких немає з нами! Локі, вічна тобі шана та повага!!! Ми не зупинимось, брате, у нашій боротьбі за Україну! Ми переможемо!!!

Слава Україні!

Смерть ворогам!!!

Інформаційний центр УНСО