29 січня у Львові відбудеться “Марш в підтримку політв’язнів”

29 січня у Львові відбудеться “Марш в підтримку політв’язнів”

Середа, 27 січня 2016, 11:00

29 січня 2016 року, у місті Львів, об’єднані праві сили і представники добровольчих батальйонів очолять “Марш в підтримку політв’язнів”! 

Сьогодні вже є очевидним і беззаперечним той факт, що єдиною силою, на котру може розраховувати український народ є сили правого спрямування. Саме націоналісти завжди були в авангарді боротьби за честь, самобутність і саме існування українського народу - як до здобуття Україною незалежності, так і після. Саме вони не вагаючись клали свої долі на вівтар української Нації.

Здавалося, зі здобуттям українською державою незалежності ситуація мала б докорінно змінитися. Але досвід показує, що це не так, адже за 25 неповних років незалежності сформувалась ціла генерація сучасних політв’язнів!

Починаючи від антиукраїнського кучмістського режиму і аж до сьогодення можна спостерігати, що навіть із поваленням яскраво вираженої антинародної влади ситуація лише погіршилась! З перших днів Майдану праві сили приймали активну участь в поваленні режиму Януковича. Пізніше, з початком війни на Донбасі, ні для кого не стала несподіванкою активна і масова участь націоналістів в обороні держави. Але замість визнання і підтримки з боку державного апарату патріоти отримали переслідування, репресії, тюремні сроки та вбивства. Після номінальної зміни влади в мирних містах були вбиті десятки і ув’язнені понад сто українських патріотів. 

Місце збору: м. Львів, біля пам'ятника Івану Франку
Початок: 14:30
 
В єдності сила!!!
Слва нації!
 
Інформаційний центр УНСО