5 років несправедливої судової тяганини проти Івана Тимківа

5 років несправедливої судової тяганини проти Івана Тимківа

Понеділок, 27 квітня 2015, 17:00

УНСО Рівненщини вимагає справедливого розслідування "сфабрикованої" справи проти нашого побратима ТИМКІВА Івана Миколайовича, який був незаконно ув’язнений більше п'яти років тому, і досі знаходиться в Івано-Франківському СІЗО з не доведеною провиною та невизначеним майбутнім.

Інформація по справі зі слів брата І.Тимківа, священика Свято-Софійської парафії м. Рівне Отця Володимира:

"5 років тому слідчі і прокуратура сфабрикували справу проти Івана, на той час як на голову сільради с.Завій, Калуського р-ну, організувавши сплановане інсценування дачі хабара. Справа тягнулась 4 роки. Паралельно сфабрикували другу справу через ніби «присвоєння коштів з берегоукріплення»,  без  жодних  документальних  фактів  і  доказів.  Бо  цього  не  було.  Підставний  "експерт" через рік після укріплення берега просто сказав, що на його думку, робота має коштувати на тисяч 300 менше.

Саме ці слова були взяті як основні свідчення аби довести провину Івана. Хоча відразу ж після берегоукріплення була і ретельна перевірка КРУ, після закінчення якої  «намалювали» аж 500 гривень адмінштрафу. Весь цей час брат провів у СІЗО. Останній рік в суді просто відбуваються незрозумілі речі: один суддя не знаходить складу злочину,  -  прокурор  вимагає  іншого,  згодом  змінюються  прокурори,  раптом  від  суду  до  суду  всі  почергово хворіють, а потім так же почергово ідуть у відпустки. Справа затягується, а у всіх свідомих людей є підозра у замовленні. Брат за 2 роки газифікував село і на посаді сільського голови зробив більше, ніж за 19 років до нього зробили всі інші. Будь-який вирок для нього, навіть несправедливий,  уже  дає  можливість  зрозуміти яке майбутнє на нього чекає та згодом вийти  на  свободу. Проте справа навмисне затягується, судовий  процес подібний на зустріч із "зомбованими" суддями і прокурорами.

Родина зверталась до генпрокурора попереднього -  ні відповіді, ні допомоги не отримали. Брат Іван - високодуховна людина. І в цей важкий час може і бажає допомагати нашим воїнам але...

Таких у Івано-Франківському СІЗО багато. І замість того, щоб відпустити людей та вивільнити державні кошти, які щоденно на них витрачаються, і дати їм допомагати армії власним талантом, їх утримують.

Переконаний, що без фабрикування справи на замовлення і корупційної складової тут не обійшлось.  Я молюсь і підтримую Івана, але треба допомогти перестати грішити місцевим суддям та їх покровителям. Спаси його Господи, і Вас добрі та небайдужі люди!"

Варто додати, що Іван Тимків сильна духом і дуже патріотична людина, яка тривалий час очолювала районний осередок націоналістичної організації.

Чергове судове засідання назначено на 15:00 28 квітня 2015 року, вівторок, в Івано-Франківському  міському суді по вул. Грюнвальдська, 11, поряд з Свято-Троїцьким кафедральним собором.

Запрошуємо представників громадських організацій та засобів масової інформації до участі у всебічному та об'єктивному висвітленні цієї ганебної ситуації.

Не дамо чинити наругу та розправу над найкращими синами України! Телефон для контакту: рідний брат - отець Володимир Тимків -  098-237-58-76.

Інформаційний центр УНСО