6 березня відбудеться акція "ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТРИВАЄ"

6 березня відбудеться акція "ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТРИВАЄ"

Четвер, 5 березня 2015, 00:00

6 березня з 14:00 по 15:00 на Майдані Незалежності бійці УНСО та права молодь проведуть реконструкцію бою підрозділу УПА з загоном НКВД, приурочену 65-им роковинам з дня загибелі Головного Командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича.

 

В 40-50-ті роки ХХ-го століття Українська Повстанська Армія вела нерівну боротьбу проти репресивних сталінських спецпідрозділів. Тоді в УПА були росіяни, грузини, євреї та представники інших національностей. Насправді війна не припинялась. Сьогодні тотальна війна на знищення української державності продовжується. Нині в українській армії поруч з українцями знову чеченці, грузини, білоруси, поляки... Наші сусіди розуміють, що наступною мішенню «кремлівського карлика» можуть стати їх території. Йде війна за нашу та їхню свободу та незалежність.

Нам потрібен мир! Але мир після нашої перемоги. Віддаючи шану героям Небесної Сотні та всім тим, хто загинув за Україну в АТО, ми пам’ятаємо наших славних попередників. Запрошуємо всіх небайдужих патріотів, громадські організації та засоби масової інформації до спільної участі та висвітлення заходу.
 
Відповідальний за проведення акції:
керівник УНСО Київщини Ігор Мазур  "Тополя", тел.: 067 408 41 66.

 
Інформаційний центр УНСО:
e-mail: unsoinfo@gmail.com, тел.: 068 686 52 74