Активісти УНСО вітають з ювілеєм Валентина Щербачова

Активісти УНСО вітають з ювілеєм Валентина Щербачова

Вівторок, 1 березня 2016, 13:00

 

Активісти Української Націоналістичної Самооборони УНСО щиро приєднуються до побажань всього найкращого нашому другу, людині невичерпної життєвої енергії та веселої вдачі, громадському діячу, видатному журналісту, спортивному оглядачу та майстру спорту, підкорювачу найскладніших вершин у природі та реальному житті Валентину Щербачову!

Ось лише кілька з привітань:

"Валіку Щербачову - 70! Хотів би я мати стільки енергії, сили і ідей в такі роки. Він то в АТО з ветеранами футболу, то в Тібет водить групи і піднімає жовто-блакитний прапор над вершинами від 5000 метрів і вище (і прапор УНСО також підіймав), то проводить благодійні акції для дітей, для наших поранених бійців. І як Громадянин бореться на виборах під червоно-чорним прапором! А серед спортивних журналістів не було і немає йому рівних - вперше почув його коментаторський голос, коли ще ходив в садочок! З днем народження тебе, Друже !" - вітає В.Щербачова на своїй сторінці в Facebook Ігор Мазур.

"Шановні! Вітаймо ювіляра! Сьогодні Валентину ЩЕРБАЧОВУ - 70!!
Скільки в нього іпостасей!! Радіоелектронник, радіо- та телекоментатор (і спортивний, і - як учасник Жовтогарячого та Європейського Майданів - політичний), автор докуфільмів, книжок, брошур, статтей, педагог - наставник футбольних журналістів...
Валентин - майстер спорту. Дзюдоїст, футболіст, пейнтболіст, авіапілот, сталкер у пустелях Африки й Азії, альпініст...
Щербачов із своєї 34-ї гімалайської експедиції повернувся в Київ 28 листопада 2013 року - й одразу на Майдан...
У лютому лютому 2014-го... Він тримав оборону Майдану - біля колони (стели): метав "коктейлі Грушевського" так, що беркутня не мала спасу!!
Можу про журфаківця, колегу, друга, сусіда-оболонця писати й писати... Та, мабуть, це зайве: його знають мільйони глядачів-слухачів і колишнього СРСР, і незалежної України. Многая літа!!" -
пише Chumak Nikkita.

Хай щастить! Многая літа!

Інформаційний центр УНСО