Апеляційний суд відпустив бійця АТО Андрія Сарвіру "Санчеса"

Апеляційний суд відпустив бійця АТО Андрія Сарвіру "Санчеса"

Четвер, 11 лютого 2016, 10:45

Андрія «Санчеса» Сарвіру звільнили з-під варти після 5 місяців арешту. 10 лютого Апеляційний суд Вінниці відправив справу, за якою бійця АТО засудили до 5 років позбавлення волі, на дорозслідування, а самого засудженого випустили з-за ґрат у залі суду. 

10 лютого 2016 року в Апеляційному суді Вінницької області відбувся розгляд апеляцій на вирок бійцеві 7-ї роти 81 окремої аеромобільної бригади Збройних сил України Андрію Сарвірі із позивним "Санчес". Рішенням колегії суддів – вирок Вінницького міського суду від 23.09.2015 р. скасовано, справу направлено на новий судовий розгляд, Санчеса звільнено з під варти в залі суду. Що на радість рідних і близьких, та побратимів і громадськості і було зроблено.

Сьогодні ми почули всі аргументи, як звинувачення, так і сторони потерпілого і захисту. І ще раз впевнились, що наші експерти з кримінальної судової практики були праві, коли радили шукати в справі треті зацікавлені сторони. А до цього воно і прийде, так, як з доводів захисту Андрія Сарвіри, підкріплених фактом зникнення з матеріалів судової справи важливих для її справедливого вирішення доказів, можливо робити висновки, що справа фальсифікувалась. А на такий крок можуть піти тільки ті, хто в цьому - ну дуже зацікавлений. А це однозначно не Санчес, бо зниклі докази вказують на відсутність його вини.

Крім суду та адвокатів Андрія Сарвіри, порадувала сьогодні присутніх і сторона обвинувачення: прокурор фактично сам спростував доводи своєї апеляції з вимогою збільшити термін ув’язнення Санчесу – визнавши, що такі люди, як Сарвіра, які добровільно пішли допомагати армії, а значить Державі, які особисто прийняли безпосередню участь в Антитерористичній операції – заслуговують на повагу і шану суспільства. Нагадаємо, що до сьогоднішнього дня участь Андрія Сарвіри в АТО розглядалась прокуратурою, як обставина, котра негативно свідчила про його особу.

Сьогоднішнє рішення Апеляційного суду Вінницької області по справі Санчеса ще раз доводить – не будьте байдужими, не будьте ледачими, будьте професійними, не майте в серці зневіри – і Правда переможе! А байдужість і зневіру серед нас прагнуть посіяти виключно вороги, або недалекі люди. І виключно з метою ослабити наше бажання прагнути і добиватись кращої долі. Будьмо пильними. Наша доля в наших руках!