Бійці батальйону УНСО приєднались до Маршу нескорених в Києві

Бійці батальйону УНСО приєднались до Маршу нескорених в Києві

Четвер, 25 серпня 2016, 10:00
24 серпня, в День 25-тої річниці Незалежності України, по Хрещатику до Михайлівської площі пройшли учасники Маршу нескорених.
 
У ході взяли участь родичі загиблих на Майдані і в АТО, учасники і ветерани АТО, волонтери, медики і капелани. Серед учасників ходи були активісти УНСО, «Всеукраїнської організації самооборони України», ОФ «Загін територіальної оборони Києва та Київської області «Самооборона Києва», ГО «Самооборона Майдану Київської області». У заході взяли участь також Кіборги ДАП, Кіборги ЛАП, 93-ої омбр ЗСУ, 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», батальйону спецпризначення КИЇВ-1, ветерани АТО 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас», 34-го Окремого мотопіхотного батальйону «Батьківщина», 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, представники полку «Азов», батальйону «Донбас», бійці УНСО зі 131-го ОРБ ЗСУ.
 
Військові марширували в формі і з прапорами України, УНА-УНСО та військових батальйонів, скандуючи: «Україна - понад усе!», «Смерть ворогам!», «Слава нації!». Сім'ї загиблих з Небесної Сотні, бійців збитого літака Іл-76, які загинули в Іловайську, Шахтарську та в Донецькому аеропорту тримали в руках портрети своїх убитих родичів, Героїв України.
 
Після Маршу нескорених бійці 131-го ОРБ, які були присутні на урочистому Параді до Дня Незалежності України, були нагороджені медалями за участь у бойових діях УНСО на сході України. 
 
Інформаційний центр УНСО