Чернівецькі УНСОвці провели патріотичну акцію в своєму місті

Чернівецькі УНСОвці провели патріотичну акцію в своєму місті

Вівторок, 21 липня 2015, 11:00

В неділю, 19 липня, Чернівецька крайова команда УНСО спільно з волонтерами ГО "Дорогою добра", провели мирну акцію в центрі міста, метою якої було підвищення національної свідомості чернівчан та підняття патріотичного духу.

В ході заходу, який зацікавив багатьох містян та гостей Чернівців, усі охочі могли ознайомитись з окремими одиницями вогнепальної зброї та базовими навичками поводження з нею. 

Чернівецькі УНСОвці глибоко переймаються питанням підвищення готовності молоді стати на захист України. Усім бажаючим наші бійці та волонтери, які часто їздять на Схід, розказували про ситуацію та потреби фронту. До намету активно підходили мешканці міста, цікавились історією УНСО, розпитували про хлопців, що на передовій, розглядали фото з війни. Акція допомогла чернігівчанам краще зрозуміти, що справжні герої там - на Сході, а наша мета, в тилу - маємо всіляко допомагати їм, і в будь який момент, ми повинні бути готовими дати відсіч ворогам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УНСО закликає свідомих громадян вступати до лав добровольчих батальйонів та разом проходити вишколи з військової підготовки.

   Якщо бажаєте долучитись до лав УНСО Буковини, контакти осередку: 
+380993218253

Контакти керівників інших підрозділів УНСО на нашому сайті у розділі "Регіональні осередки"

Інформаційний центр УНСО