Духовні діячі Саудівської Аравії закликають до Джихаду проти Росії

Духовні діячі Саудівської Аравії закликають до Джихаду проти Росії

Вівторок, 6 жовтня 2015, 15:15
Ер-Ріяд, фото - ЕРА  Духовні лідери Саудівської Аравії оголосили Джихад Росії, закликаючи мусульман допомагати захисникам Сирії від російсько-іранської загрози. 
 
Мова не йде про військові дії проти Росії, але саме за це може вхопитися карлик. Тепер у нього з`явиться «залізний» аргумент для росіян, у разі виникнення терористичної загрози на теренах Росії. Не виключено, що після оголошення «священної війни», російські спецслужби, вже маючи відповідний досвід, здійснять атаки на російське мирне населення. Адже тільки таким чином, нагнітаючи атмосферу жаху та неспокою серед громадян, ще деякий час вдасться покерувати побитою санкціями та напівп`яною Росією.
 
Очевидно, що найбільш швидким та дієвим важелем примусу режиму карлика піти у небуття, стане рішення Саудівської Аравії про планомірне та стрімке збільшення видобутку нафти з метою зниження світових цін до 15-20 доларів США за барель терміном на 1,5-2 роки. Саудити витримають, адже собівартість видобутку нафти у країні не перевищує 5 доларів. А от у Росії собівартість видобутку бареля нафти становить приблизно 20 доларів. Росія занадто залежить від експорту нафти та газу. Наслідки – очевидні…
 
Світ стоїть на порозі кардинальних геополітичних змін на Євроазійському континенті. У цій ситуації, ми повинні передбачити всі можливі, навіть фантастичні, сценарії розвитку подій, адже враховуючи спільні кордони з РФ, Україна також опиниться у епіцентрі подій.
 
Ще буде спекотно…
 
Костянтин Вінницький