ГПУ: Михайло Жизнєвський був вбитий кулею МВС, але вбивцю не встановлено

ГПУ: Михайло Жизнєвський був вбитий кулею МВС, але вбивцю не встановлено

Середа, 18 листопада 2015, 12:30
Герої Небесної Сотні Роман Сеник та Михайло Жизневський були вбиті кулями, які використовують у МВС для зупинки транспортних засобів. Про це сьогодні на брифінгу заявив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк.

Як пояснив Горбатюк, Роман Сеник, Сергій Нігоян і Михайло Жизневський були вбиті з відстані не менше трьох метрів, тоді як правоохоронці перебували від протестувальників на відстані близько 30 метрів, що значно ускладнило розслідування.

Слідство розглядало версії, що це могли бути переодягнені правоохоронці або провокатори, які перебували серед протестувальників.

У тілі Романа Сеника була виявлена ​​куля, яка використовувалася для зупинки транспортних засобів в органах внутрішніх справ. Хоча в тілі Михайла Жизневського кулі не виявлено, експертиза свідчить, що він був убитий такою ж кулею.

Як відомо Сергій Нігоян був убитий картеччю від мисливського патрона.

"22 січня були вбиті Сергій Нігоян, Михайло Жизневський та Роман Сеник. На жаль, на цей час безпосередньо осіб, які вчинили вбивства, ми не встановили. Ми не прийшли до розкриття злочинів, але було істотно звужено коло підозрюваних... Ми вважаємо, що досягнемо результатів", - заявив Горбатюк.

Раніше в ГПУ заявили, що колишній президент Віктор Янукович особисто прийняв рішення про розгін Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013 року і дав доручення здійснити цю акцію екс-главі МВС Віталію Захарченку, а також Андрію Клюєву, котрий займав тоді посаду секретаря РНБО.

Інформаційний центр УНСО