Інформаційне повідомлення ПП УНА-УНСО щодо т.зв. «Форуму українських сил самооборони»

Інформаційне повідомлення ПП УНА-УНСО щодо т.зв. «Форуму українських сил самооборони»

Середа, 23 грудня 2020, 18:00

   Керівництво політичної партії УНА-УНСО інформує громадян України, громадські та політичні сили, засоби масової інформації та офіційну владу України про те, що не має жодного відношення до події, що відбулася 22.12.2020 року о 11.00 в приміщенні профспілок України на майдані Незалежності, а саме так званий «форум українських сил самооборони».

    В тексті повідомлення, що розповсюджується мережею інтернет вказується про те, що одним з організаторів даного «форуму»  виступає «Комітет Обласних Штабів УНСО». Інформуємо, що в УНА-УНСО подібний комітет або інша структурна одиниця з такою назвою відсутня

   Нажаль законодавство України допускає можливість реєстрації на різних рівнях державної влади (район, область, місто) громадських організацій та об’єднань з подібними та схожими назвами. Наприклад будь який «токар або слюсар третього розряду» може зареєструвати на рівні районної влади в різних областях громадські організації з назвою «Громадська Організація «Всесвітньо-Міжпланетна УНСО». Як би це не звучало смішно, але таке можливо в межах «легальних» процедур в Україні. Проте це не означає, що люди які це роблять мають відношення до УНА-УНСО, яка існує з початку відродження Незалежності України у 90-х роках. 

   В той час коли переважна більшість членів УНА-УНСО знаходиться на фронті в складі ЗСУ та інших військових формувань, група осіб намагається використати нашу назву у своїх цілях, які нам не відомі. Розглядаємо спробу використати назву та символіку УНА-УНСО під час проведення «форум українських сил самооборони», як зухвалу спробу привласнити славу організації окремими особами, що не мають відношення до організації або колись мали таке відношення але з різних причин залишили лави організації. 

   Припускаємо, що на даному «форумі» можуть бути присутні щирі патріоти України, які шляхом хитрих інтриг та маніпуляцій інформацією, були запрошені для участі. В разі присутності на даному «форумі» дійсних членів організації інформуємо їх про те, що вони присутні там в якості приватних осіб та жодним чином не мають право представляти УНА-УНСО. Вбачаємо, що організатори даного «форуму» використовуючи щирі бажання справжніх патріотів до змін в Україні на краще, прагнення справжніх патріотів діяти для захисту національних інтересів, вдало нав’язують неправдиво-оптимістичне бачення майбутнього з метою створити уяву в очах громадськості про те, що «такі організатори» очолюють національно-патріотичний рух в Україні.